Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatok le 14 évesen...

Hogyan fogyhatok le 14 évesen 75 kilóról 65-60-ra nyár elejéig?

Figyelt kérdés
Még csak 14 éves vagyok, de 75 kiló :( Már sokszor próbáltam fogyni, de fogalmam nincs, hogy hányszor és mit egyek vagy mit mozogjak és mennyit, hgy végre normális súlyom legyen. Kérlek segítsetek !!! Ballagásra le szeretnék fogyni...
2011. febr. 12. 12:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Napi 1 óra intenzív mozgás legalább. Futás, valami sport, gyakorlatok otthon.

Kevesebb szénhidrát (csokik, cukrok), fehér kenyér helyett teljes kiőrlésű, cukros üdítők helyett is inkább víz.

Nem tudom mit és mennyit szoktál enni, de nekem az is sokat segített, hogy kevesebbet ettem, mint amennyit szoktam, főleg vacsira. Hajrá, semmi rejtély nincs ebben, csak kitartás kell nagyon!

2011. febr. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elég ha 70-re lefogysz, az is látványos változás lesz, de talán nem repedezik szét a bőröd. Sportolj, diétázz és ne idegeskedj.
2011. febr. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha komolyan elkezded, akkor heti max 1 kg mínusszal számolj. Tudom neked ajánlani az update módszert! Az szerintem nagyon jó.
2011. febr. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt hallottam, hogy jobb a napi 2-3 étkezésnél a napi 5 kisebb alkalom. Ez igaz, és mikor mit ajánlatos enni (vega vagyok) ?
2011. febr. 12. 19:53
 5/5 anonim ***** válasza:
3x normálisat kicsit kevesebbet + 2x gyümölcs vagy zöldség.
2011. febr. 13. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!