Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit fogyhatok a nyár...

Mennyit fogyhatok a nyár alatt? /bőv. Lent/

Figyelt kérdés
Sziasztok. 17 éves 166cm/69 kiló vagyok. Arra gondoltam eljött az idő,hogy lefogyjak és meglepjek mindenkit sulikezdéskor. A Norbi update módszer jön be a legjobban, az 1-es kódú kajákat könyebben megjegyzem , mint a 90 napos diéta marhaságot. Megvettem a Rubint Réka 20 perc önmagadért dvd-t is , amit úgy terveztem,hogy minden nap csinálok belőle 2 blokkot ( tehát 40 perc folyamatos eddzés) plusz van itthon ilyen " síelő " gép, nem tudom hogyhívják , rákell állni akkora mint egy szobabicikli és kézzel meg lábbal hajtani kell. szóval azt kb 2 naponta csinálnám fél órát. ezzel a módszerrel szeptemberre fogyhatok annyit,hogy meg is látszódjon? ( 60-62 kiló a cél)
2009. jún. 24. 01:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze! Mindenképpen, sőt valszeg még többet is! :)


Én inkább Rékát ritkábban csinálnám, viszont a sígépet minden nap. Tehát a kettőt fölcserélném. (Mert most inkább aerob mozgásra van szükséged!)


Sok sikert! :)

2009. jún. 24. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
többnek csak örülnék :) , csak nem tudom hogy lesz, mert sajnos /vagyis nem sajnos/ de két hétig külföldön fogok tartózkodni, ahova nem cipelhetem a sígépet :D és a dvd lejátszót se
2009. jún. 24. 01:30
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló vagyok!

Ez esetben sincsen semmi gond! Minden nap tégy egy jó kiadós, tempós 40-60 perces sétát. Ez ugyan olyan jó aerob mozgás. :)

2009. jún. 24. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
mivel londonba megyünk azthiszem csak sétálni fogunk a városban.. jóval többet mint 60 percet, ugyanis biztos vásárlási lázban fogok égni :D és észrese veszem,hogy gyaloglok 2-3 órát :D
2009. jún. 24. 02:21
 5/6 anonim ***** válasza:
96%

Előző vagyok!


Nah, akkor ez a zsírégetés legklasszabb módja! :)

Érezd jól magad, és még egyszer sok sikert! :)

2009. jún. 24. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Normális étrend nélkül nem lesz siker! Sok fehérje + kevés szénhidrát!
2009. jún. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!