Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit kéne lefogynom hogy...

Mennyit kéne lefogynom hogy csinosabb legyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok menniyt kéne lefogynom mert van egy kis sullyom és szeretnék egy kicsit lefogyni kb 161-163 cm lehetek és kb 68-69 kg menniyt kéne leadnom itt van ékt kép hogy milyen az alakom köszi a válaszokat 13/l
2011. aug. 21. 00:43
 1/10 A kérdező kommentje:

jahh itt vannak a képek xD


[link]


[link]

2011. aug. 21. 00:47
 2/10 anonim ***** válasza:
13 évesen ne fogyozz!!!CSak figyelj oda mit eszel ennyi plusz sok mozgás.
2011. aug. 21. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem mi mondjuk meg mia csinos neked kell látnod magadon ..nekem is mondták hogy csinos vagyok pedig enyhén túlsúlyos voltam ..d most fogytam egy csomót ..a lényeg hogy addig kell fogyóznod amíg magabiztos nem vagy
2011. aug. 21. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

161 cm-hez olyan 50 kgra mondom, hogy csinos. Felette elmegy úgy 55ig, felette viszont nekem már túlsúlyos.:)

Szóval kalkulálj.

2011. aug. 21. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

43-54 kg közt illene legyél ennyi idősen ehhez a magassághoz, úgyhogy 15-20 kg-ot kb. ...


1 háziorvossal beszélgess el a fogyókúráról

2 úszás , bringázás és kihasználni a tesiórát

2011. aug. 21. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Sundorgo válasza:
Ne akarj hirtelen lefogyni persze lehet ,de az nehéz. Otthon lefekvés előtt vagy amikor ráérsz csinálj felüléseket guggolásokat biciklizz a lábaddal amennyi felesleg van rajtad ezzel simán lefog menni és bármit ehetsz mellette,csak ne sokat egyszerre. És igyál sok vizet. Mivel még csak 13 éves vagy így nyilván nem hajnalok hajnalán fekszel le aludni így este 6 után már ne egyél mert nem tudja feldolgozni a szervezeted és amikor alszol az csak lerakódik aminek nem kéne.Még akár étkezések után is csinálhatod ezeket és akkor rögtön ledolgozod amit megettél és kis idő után sokkal tovább fogod bírni és akkor már nem csak azt dolgozod le amit megettél hanem égeted a zsírt is. És persze igen tesióra bicikli amíg jó idő van télen kori annál jobb nincs is. Remélem segítettem :)
2011. aug. 21. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Még fejlödésben vagy, inkább sportolj! Nem vagy kórosan elhízott, nincsen szükséged fogyókúrára.
2011. aug. 21. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ja, nem kórosan elhízott, csak elhízott ... és a kórosan túlsúlyos kategóriától is kevesebb, mint 5 kg választja el
2011. aug. 21. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
41%
És mi lesz 40 évesen,2 gyerek után, ha most ekkora, 13évesen????
2011. aug. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ma 19:08

Te jós vagy?

Ebből nem lehet megtudni... (Én majdnem 10 kg-al voltam több 13 évesen, mint most, ehhez sok minden közrejátszott, de mindenképp jobb a helyzet, mint akkor volt. Igaz, nem 40 vagyok, csak 23, és csak egy gyerekem van, de a lényeg szerintem érthető.)

Kérdező:

Szerintem olyan 58-60 kg-ra ha lefogynál, és azt megtartanád, teljesen jó lenne.

Mindenféle fogyókúrát hülyeségnek tartok egyébként én is. Étkezés terén annyi, hogy a fehérlisztes, cukros, zsíros dolgokat kerüld, amennyire lehet (ezalatt értem a péksütiket, fehér kenyeret, cukros üdítőket, zsíros húsokat, szalonna, stb, sztem Te is tudod, mik ezek:-D), édességet minimálisra (heti 2 gombóc fagyi, vagy 2 szelet csoki elmegy, de ne tömd magadba táblaszámra), McDonalds-ot, és társait ne nagyon látogasd.

+ vmi sport, amit szeretsz (bicikli, úszás, futás, olyat válassz, amit nem kényszerből csinálsz)

2011. aug. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!