Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Gyűlölöm a lábam! Lehet...

Gyűlölöm a lábam! Lehet egyáltalán nekem még vékony lábam?

Figyelt kérdés

Sajnos anya alkatát örököltem,s7zóval nem vagyok egy madárcsontú,a csípőm is szélesebb,a vállam is sajnos,és a lábaim...utálom őket.Egész nyáron hosszúnadrágba vagyok,sőt,már évek óta nem volt rajtam rövidnadrág néhány nap kivételével.Nem eszem sokat,vagyis mostmár nem,amúgy meg imádok enni,nassolni,de nem zabálok,viszont mellette futok is,már 1 hónapja lassan,és semmi változás,sőt,csak még izmosabb lett a lábam.Ezért most elhatároztam,hogy koplalni fogok,mert így soha a büdös életbe nem fogyok le.Persze nem ész nélkül,de kevesebbet fogok enni mint a kellő mennyiség,és mellette futok.

Így elérhetem hogy vékonyodjon a lábam?Vagy mit csináljak!?????Már megörülök!:(

17/L


2011. aug. 19. 15:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Megértelek, az enyém is borzalom. Mindigis vaskos volt, még mikor csinos voltam, akkoris. Szinte soha nem tudtam nyugodt szívvel rövidnadrágot felvenni. Most meg aztán pláne. Szülés után vagyok, 20 kiló fölösleg, egész nyáron hosszúnadrágban jártam, nagyon elegem van már belőle...

A tied nem lehet annyira vészes, ha a kilóidat nézzük.

2011. aug. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Akkor szerencsés vagy.:D 173 cm és 58 kg vagyok,mégis 55 cm a combom. Mióta súlyzós edzést végzek és teniszezek sokat vékonyodott. 1,5 hónap alatt 3-3,5 cm-t. Konditerembe heti 3x-4x 1,5 órát és heti 1x-2x 2 órát,teniszezni pedig heti 3x 2órát és heti 2x 1 órát járok.
2011. aug. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!