Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 100 kg-os lányként le mernél...

100 kg-os lányként le mernél menni az edzőterembe? Nem nevetnek ki?

Figyelt kérdés
2011. aug. 17. 23:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

En szules utan 106 kilosan kezdtem jarni, 3 hete. Elotte is jartam rendszeresen, csak akkor kevesebb volt a sulyom. Senki nem rohog ki, nem sutyorognak, sot, segitenek. Es siman taposogepezek napi 40 percet, es sulyzozom fel orat. Eddig 4 kilot fogytam. Dietazom mellette.

Szerintem ezen ne parazz, menj es csinald. Sok sikert!

2011. aug. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Én zumbázni járok, oda járnak nagyon kövérek. Nem tudom, hány kilók, de sokkal kövérebbek, mint a 92 kilós barátnőm.

Senki nem neveti ki őket, nekem pl. minden elismerésem, hogy végigcsinálják. Nem foglalkozik velük senki. +Ugyanannyit fizetnek, mint mások, ugyanannyi joguk van ott lenni.

Aki azért jár edzeni, hogy másokon röhögjön, az szánalmas. Aki azért jár, mert egészségesebb akar lenni, az becsülendő.

2011. aug. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nem azzal van a gond, hogy nem bírnám... Napi több km-t futok, itthon tornázok, elipszisjárózok, mert van itthon... De szeretnék edzőterembe is járni, aztán félek, hogy kinevetnek... De szerintem összeszedem a bátorságomat majd! :) Nem most szeretnék még menni, hanem, ha bejönnek a rosszabb idők, és a parkerdőben nem lehet futni... Addig mondjuk még úgyis lemegy valamennyi.
2011. aug. 18. 13:20
 14/17 anonim ***** válasza:
Sok sikert :3
2011. aug. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
33%
Nem
2011. aug. 23. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy menj. Te is ember vagy. És nem fognak kiröhögni! Legalábbis az intelligens emberek... sőt segíteni fognak. A többit meg magasról.... le :)
2011. aug. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
nyugottan.senki sem a másikat nézi...esetleg kereshetnél 1 edzőt néhány alkalomra.sok sikert
2011. aug. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!