Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 100 kg-os lányként le mernél...

100 kg-os lányként le mernél menni az edzőterembe? Nem nevetnek ki?

Figyelt kérdés
2011. aug. 17. 23:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Hány cm vagy? Egyébként lemennék, de előtte egy kis diétával, és napi 1 óra sétával fogynék egy kicsit, mert lehet, hogy így nem lesz "tüdőd" végigcsinálnim még a negyedét sem amit elterveztél. Magamról tudom. :) Én ugyan "csak" 84 kg-ról (terhesség után) akartam fogyni 68 kg-ra, (175 cm vagyok), de nem bírtam az edzőtermi strapát. Előtte fogytam egy 4-5 kilót, és utána valahogy több szuflám lett :)
2011. aug. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte leszek, régóta járok edzőterembe, és annyira nem érdekel senkit, hogy éppen aktuálisan ki van a teremben, és ki nincsen, én az edzésemmel foglalkozom, hidd el, mindenki így van ezzel. Amúgy a terembe nem csak testépítők járnak, sőt...
2011. aug. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
100%
Egyáltalán nem az, én nap mint nap látom az egyik helyi edzőterem ablakán keresztül a 100 kilós lányokat ugrabugrálni, és az az edzőterem nem is a gagyibbak közül való. Van ott minden aerobiktól kezdve spinnig squash súlyzók minden :)
2011. aug. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Le. Oda nem csak testépítők meg izomkupacok járnak, hanem földi halandók is. :D De tényleg.

Egyébként én a helyedben először sokat sétálnék, túráznék, aztán ha az is jól megy, akkor nagyon lassan kocognék. És csak utána mennék edzőterembe - nehogy túlterheld magad, a szíved, tüdőd!

2011. aug. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ciki , sőt én büszke lennék magamra ,hogy próbálok fogyni és nem az egész napomat a mekiben tölteném...
2011. aug. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én lejártam simán 90 kilósan.Habár én női kondiba jártam,pasik előtt nem vállalnám be.Hidd el ott senkit nem érdekel,mindenki magával van elfoglalva.
2011. aug. 18. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
30%
Én nem mennék. Még ha egy 100 kilós lány megjelenése nem is váltana ki nevetést, sutyorgást, ha pár perc után abbahagyná izzadva és levegő után kapkodva, az már biztosan. Ha te vagy az a 100 kilós lány, azt ajánlom, hogy először csak az étrendeden javíts, ha még nem tetted meg, és közben sétálj, amennyit csak tudsz, aztán jöhet a kerékpár is, és valami kifejezetten duciknak való DVD. Bíró Icának van ilyenje, talán Norbinak is. Ha már lerepült 10-15 kiló, vele együtt jó kondit szereztél, akkor jöhet az edzőterem.
2011. aug. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ! Mert ha "csak" a gépekre szeretnél menni, a futópadra, ellipszisre, taposóra, vagy másra, addig teljesen oké, mert látok sokszor olyat, hogy túlsúlyos ember a futópadon gyorsan lépked csak, vagy lassan kocog, senki se foglalkozik vele többet mint bárki mással.

Viszont az aerobic-ot vagy zumbát - ilyesmit nem ajánlom, mert nem fogod végigbírni. Ott sem azzal van a baj, hogy néznek, mert tényleg senki se néz, tudom, mindenki azt gondolja hogy a kondiban csak kigyúrt ember vagy nádszál cica van, de ahol én néztem, van egy két ilyen, valóban, viszont legtöbben normál vagy picit duci alkatúak.

2011. aug. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

elsőnek biztos frusztrálna, de arra gondolnék hogy 1: ők se úgy kezdték hogy kitűnő alakkal

edzőterembe nem csak testépítők járnak

szerintem nem érdekli a másikat ki van ott, mindenki izzasztja magát és saját magára figyel

ha valaki mégis beszólna nem figyelnék, vagy valami olyat szólnék be ami neki lenne kellemetlen

saját magamért csinálom nem másért

menj el nyugodtan

2011. aug. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
73%
Figyelj, lehet, hogy lesz aki megvetően néz rád emiatt. De szerintem meg nagyon jó dolog, és tisztelem azokat a duci embereket, akik eljárnak futni, eddzeni, és nem foglalkoznak a többi emberrel, hogy mit mondanak. Legalább teszel azért, hogy szép legyeél. :)
2011. aug. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!