Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kilót adok le egy hónap...

Hány kilót adok le egy hónap alatt? Ha napi 500-600 kalóriát eszek és mindennap járok edzőterembe 1,5 órát! Most ne a negatívumokat írjatok, hanem rendesen válaszokat!

Figyelt kérdés
2011. júl. 4. 12:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem mindegy? úgyis visszajön az egész, ha megpróbálod abbahagyni a koplalást.
2011. júl. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
4-5 nap után el fogsz ájulni és a mentő visz be a kórházba
2011. júl. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A rendes válaszom az, hogy ennyi kalória mellett, ha nem esel össze, kb. 10 kg-t tudsz fogyni. Akkor nem is írom a negatívumokat, nyilván te is tudod.
2011. júl. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 bix ***** válasza:

5-600 kcal bármilyen edzéshez kevés. ne is gondolj a teremre, elfogy a vércukor a végén beájulsz és magadra ejted a súlyt. láttam már ilyet tavasszal a "strandszezonra edzők" között...


1500 kcal körül kéne maradni és kardiózni. 1200 alá pedig egyáltalán nem ajánlanám hogy menjél...

2011. júl. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezt itt olvasd el:


[link]



Napi 500-600 kalóriával főleg izmot veszítenél.

2011. júl. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Smartguy86 ***** válasza:
Napi 5-600 kcal az már éhezés. Jól írják, rosszul leszel tőle. Heti 1 kiló fogyás normális. Ami annál több, az egészségtelen és vissza is fog jönni. Az anyagcseréd lelassul, és utána kevesebb kajával is el fogsz hízni újra. A fogyásnál a kiegyensúlyozottság nagyon nagyon fontos!!!!
2011. júl. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

A 800 kal alatti diétát csak kórházi körülmények között szabad tartani.

MEllette csak minimálisan lehet mozogni, inkább gyógytorna szerűt végezni, és másfél 2 órát sétálni.

Ezt max 2 hétig lehet, folyamatosan. Ezután súlytól függően, 1200-1500 kal diétát kell beállítani, és heti 3-4 alkalommal edzeni.

2011. júl. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én anorexiás voltam/vagyok, 174/50-től 42-ig fogytam le nulla edzéssel úgy három hónap alatt ilyen kajálással. Feleslegtől függ. Utána kezeltek, visszajött, most megint csinálom kb., én bírom, mert átkattan az agyam, de dopping (kávé, tea, cigi, lightkóla, zöltea) minden mennyiségben kell mellé, mert totál KO. leszel. Muszáj leírnom, mert tapasztaltam/om: NAGYON BETEG dolog, egy életre elrontottam az egész emésztésemet, és sokminden egyebet. Ha fogyókúrázni akarsz, ne csináld ezt, ez nem az, hanem lassú öngyilkosság.
2011. júl. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!