Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen étrenddel tudnék...

Milyen étrenddel tudnék leadni minél gyorsabban kb.5 kg-t?

Figyelt kérdés
És mit mozogjak hozzá, a futás elég? [Kérlek, pl. olyat ne írjatok hogy 'egyél sok gyümölcsöt' mert az rendesen megvan. Napi 2 almából (saját termés, nincs permetezve) 3 barackból (szintén) csinálok turmixot, amihez 1 kanál mézet adok meg citromlevet (ami szintén a saját citromunkból van).]
2011. aug. 14. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Reggeli: TK.kenyér+sovány felvágott+zöldség vagy zabpehely

Tízórai: Ide jó a gyümi

Ebéd: Ami van otthon, de kisebb adag (sültkrumpli, tészta kerülendő, de persze nem tilos, csak a mennyiségre kell ügyelni)

Uzsi: Hát, ha gyümölcspárti vagy, ehetsz azt is, de jobb mondjuk egy joghurt

Vacsi: Hús, hal+zöldség, tojás, túró


Hát ilyesmi kéne+ sok mozgás.

2011. aug. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Figyelj, én csak annyit tudok javasolni, hogy messziről kerüld el ezeket a különleges étrendes "csodatévő" diétákat. Mind badarság. A fogyás egyetlen titka a mozgás. Jómagam negyven kilót fogytam alig 2 év alatt, pedig összevissza zabáltam az édességet meg a kajákat, egyszerűen a mozgással. Persze ha tudsz figyelni az étrendedre (nekem kevés akaraterőm van), az mégjobb.


A futás nem a legjobb sport, mindenki azt hiszi, hogy jó, de ha rendszeresen akarsz valamit csinálni, ne a futást válaszd, tönkre teszi a bokákat, térdeket, az ízületeket, és ha nagy a melled, akkor a hátadnak, a gerincednek sem tesz jót, ha nagyvárosban laksz, és a szmogban akarsz futni, akkor akár az autók kipufogójából is szívhatnád a levegőt...:S


Ami segít, az az erőltetett gyaloglás (pl. meredek utcán felfelé, vagy sietve), és a sok lépcsőzés, ami mellesleg formálja a lábakat és a feneket! Persze napi szinten, és nem keveset (Pl lift helyett lépcsőzz, busz helyett gyalogolj!) Emellett mindenféle tornagyakorlatból csinálhatsz mértékkel, pl felülés, futás, súlyzózás, amit tudsz, de nem kell túlzásba vinni.


Egyébként pedig 5 kiló az nem sok, 2 napos diétával és enyhe mozgással bárki le tud adni annyit, szóval ha SOS bele kell férned valami csini ruciba, akkor meg sem kell erőltetned magad, de ha több kilótól is szeretnél megszabadulni, próbálkozz rá a módszeremre, és ha az étrended is megfelelő hozzá, nyert ügyed van. :)

2011. aug. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat.

igazából az a helyzet hogy (szerintem) elég sokat sportolok, szinkronúszok heti 6x 3 órában, nem kicsit összetett edzéstervet követünk. aztán lovagolok heti 4x másfél órában, versenyszerűen, elég nehezen kezelhető lovam van, szóval le szoktam izzadni. most augusztusban viszont a szinkron pihen, mert nincs edzés és kicsit felszedtem magamra. eddig sem voltam full vékony. most már kezd idegesíteni. hiába csinálok bármit, pl a hasamban érezni a kockákat de ott van fölötte a zsírpárna.

igazából futni nem is nagyon szeretek, mert ahogy mondta a 2. válaszoló: tönkre van vágva a bokám meg a térdem, porcképzőt is szedek.

oké kicsit sokat írtam ha belendülök nem hagyom hamar abba xD

amúgy gratulálok a fogyáshoz!! :P

2011. aug. 14. 19:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!