Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Azt akarom, hogy összeszűküljö...

Azt akarom, hogy összeszűküljön a gyomrom, sikerülhet?

Figyelt kérdés

És ennek érdekében elhatároztam hogy pár napig semmit sem eszek, ha már végleg nem bírom akkor talán egy kicsit. Így összeszűkülhet a gyomrom? És van felesleg bőven szóval nem lesz semmi bajom, mert feléli a tartalékot a szervezetem igaz?

Ma még egy falatot sem ettem, tény hogy szédülök kicsit de akkor is ki akarom bírni.


2011. aug. 13. 21:37
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Semmit nem nyertél, nem tervezem a gyúrást. Júniusba jártam edzőterembe de ilyen súllyal nem sok dolgot tudtam csinálni, külön edzőre meg nem volt pénzem, magamtól meg fogalmam sem volt kardión vagy bárhol hogyan és mit kell helyesen és hatékonyan csinálnom. Egyébként szeretnék gyúrni mert remek energia levezetésnek tartom, de ilyen súllyal felesleges, mivel az izom is tömeget növel.
2011. aug. 13. 21:57
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem akarsz velem cserélni? Egy betegség miatt nagyon szűk a gyomrom, gyakorlatilag gyógyszereken és infúzión élek.
2011. aug. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Sajnálom hogy ez a helyzet veled, viszont az sem jobb hogy óránként feltudnám zabálni a hűtőt annyira éhségérzetem van..
2011. aug. 13. 22:02
 14/16 anonim válasza:
Szia, én nem a kérdésre fogok válaszolni, de olvasd el amit irok. Most januárban még 106kg voltam, most vagyok 80 és jól vagyok meg minden elmondom nagyjából, hogy, hogy csináltam. Első hónapban száműztem minden olyan kaját ami megköti a vizet mert az ugye sok plusz kg-t is jelenthet,bár ezt sokan nem tudják(chips, porlevesek, sós nasik stb...) és 6 után nem ettem na csak ezzel egy hónap alatt lement 7 kg...és a többi étkezésemet csak csökkentettem és 2 étkezés között eltelt mindig 4 óra, a második hónapban már elkezdtem szobabiciklizni a harmadiktól futok... és emberek, szeretném közölni hogy nem hízom vissza és egészséges vagyok! Aki másképp gondolja az nem ismer :) és a lényeg: FOKOZATOSSÁG. figyelj, ha beszélgetni akarsz erről a témáról írj egy e-mailt. Én nem állítom hogy amit mondok az a fogyás TITKA, de nekem bevált.... Ja és sok zöldség, sok gyümi :D
2011. aug. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Előző: 16/L
2011. aug. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
ment a levél?
2011. aug. 13. 22:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!