Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Azt akarom, hogy összeszűküljö...

Azt akarom, hogy összeszűküljön a gyomrom, sikerülhet?

Figyelt kérdés

És ennek érdekében elhatároztam hogy pár napig semmit sem eszek, ha már végleg nem bírom akkor talán egy kicsit. Így összeszűkülhet a gyomrom? És van felesleg bőven szóval nem lesz semmi bajom, mert feléli a tartalékot a szervezetem igaz?

Ma még egy falatot sem ettem, tény hogy szédülök kicsit de akkor is ki akarom bírni.


2011. aug. 13. 21:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Én 1 napig nem ettem utánna is csakkeveset,szerintem össze szűkülhet :)hány kg vagy?
2011. aug. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Ha semmit nem eszel, akkor lehet, hogy sikerül, de utána ha eszel valamit, akár pár falatot is, jobban fog hizlalni. És ugye örökké nem éheztetheted magad...Szóval ennél hülyébb ötletet nem is lehet kitalálni. Már bocs.

Csináld azt, hogy keveset eszel, és inkább almát meg ilyeneket csak. És akkor sikerülni fog. Nekem is sikerült egy héten belül.

2011. aug. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
ha nem eszel összeszűkül.. de ezzel a baromsággal csak azt éred el, hogy lelassul az anyagcseréd és utánna ha enni kezdesz 2szer annyit sedsz vissza. Sportolj és egyél sok zöldséget és fehérjét.
2011. aug. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Akkor ma nem eszek, holnaptól csak zöldség. :)


Muszáj..

2011. aug. 13. 21:50
 5/16 bix ***** válasza:

persze. ha sok a felesleged semmi bajod nem lesz.


ember


a szervezet a könnyebben hozzáférhető energiaforrásokat preferálja. a zsír a legnehezebben bontható... koplalsz? tedd. sok rajtad a felesleg? pont ugyanannyi lesz a koplalás végére is. izmot és vizet fogsz veszíteni, és utána küzdhetsz hogy normális mozgást tudj végezni ha valóban fogyni akarsz majd zsírból...


minek akarsz szűkíteni a gyomrodon? 1300-1600 kcal között alakul átlagosan egy diétás étrend. ebbe normális alapanyagokból 5 étkezésre bőségesen elegendő, és ha lassú felszívódású kajákat eszel éhezni se fogsz...

2011. aug. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

"És van felesleg bőven szóval nem lesz semmi bajom, mert feléli a tartalékot a szervezetem igaz?" Nem, rohadtul nem igaz!!!!!! A szervezetednek minden nap tápanyagra van szüksége. Ha ezt hirtelen megvonod tőle, el fogsz ájulni, jobb esetben csak szédülsz és ingerült leszel.

"Figyelem! Napi 1200 kalóriánál kevesebb energia bevitele, és több mint heti 1 kg fogyás célkitűzése nem javasolt!"- orvosok szerint. De gondolom neked is van orvosi diplomád, úgyhogy semmi gáz.

Figyelj, térj észhez! Ha össze akarod szűkíteni a gyomrodat, egyél egy nap sokszor keveset, és kész. Ne semmit, az nem normális dolog!

2011. aug. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:

Ez nevetséges amit csinálsz.

Ha van rajtad felesleg (amit kétlek!!!) akkor sportolj és egyél kiegyensúlyozottan.

Ennyi.

2011. aug. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Miért kételkednél?

15 évesen több mint 100 kiló vagyok.

Parancsolj, remélem ezzel megcáfoltam az állításodat.

2011. aug. 13. 21:55
 9/16 bix ***** válasza:
muszáj? tippelhetek? szeptember 1-re kezded a gyúrást ugye? mitnyertem?
2011. aug. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 bix ***** válasza:
első kör orvos. aztán kezdj bármibe is
2011. aug. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!