Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem fogyok? 2 hete...

Miért nem fogyok? 2 hete kezdtem, jóval kevesebbet és diétásan eszem, sétálok is mellette, járok fogyasztószalonba is.

Figyelt kérdés
Eddig 1 kiló ment le. Pedig bőven lenne miből (106-ról indultam). Nem eszem édességet, kenyeret, krumplit, rizst, gyümölcsöt alig, azt is csak délelőtt. Saláta, hús, tojás, tej és natúr müzli nagyjából az egész napos kajám. Tudom, sportoljak többet, vagy más gond is van??? Nagy elhatározásban voltam, de lassan kezd elegem lenni, hogy nem látszik semmi.
2011. aug. 9. 16:43
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Elmentem, havi bérlet megvan. 1,5 óra edzés kipipálva: 30 perc taposás, 60 perc súlyzós edzés. Remélem a következő 5 hónapban 15 kiló lemegy így.
2011. aug. 9. 22:23
 12/20 anonim ***** válasza:
na nehogy már 106 kg-osan zumbázzon meg aerobikozzon...későbbiekben még szüksége lehet egészséges ízületekre ;)
2011. aug. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Kedves Mindenki, aki raebresztett a mozgas fontossagara! Eltelt 1 honapnal picit tobb, eddig 5,5 kg ment le, egeszseges etrenddel(1500 kcal) es heti 4-5 edzessel. Meg sok van hatra, de szerintem jol haladok. Szerintetek? Csokkentsem tovabb a kaloriabevitelt, vagy noveljem a sport mennyiseget?
2011. aug. 30. 15:44
 14/20 anonim ***** válasza:
kalóriabevitelt ne csökkentsd, annyit egyél, amennyire a testednek szüksége van. máskülönben átesel a ló túloldalára, koplalni kezdesz és visszaszeded. ha időd engedi, sportolj. még néhány kiló, utána kezdődhet a kardió-akarom mondani a futás. bicajozol? mert az már most is mehet. 1 hónap alatt 5,5 kg teljesen jó! ne add fel, menni fog az ezután is. nem hinném, hogy a következő 1-2 hónapba be fog lassulni, talán utána. akkor lesz nehéz, akkor kell majd minden türelmedet összeszedni. sok sikert!
2011. aug. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Alkalmankent 40-50 perc taposas, vagy elipszis, vagy futogepen gyors gyaloglas. Aztan fel ora sulyzos edzes.
2011. aug. 30. 18:22
 16/20 anonim válasza:
a tojás és a műzli egyáltalán nem diétás. és az sem mindegy ezekből mennyit eszel inkább egyél gyümölcsöt és zöldséget.és mozogj.
2011. aug. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
2 hét alatt mit vársz?
2011. aug. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

sztem elég sokat eszel. Bacon, kacsa? ezek jó hájasak, én mondjuk nem eszek/ehetek (sok) húst, de ha húst akarsz enni akkor inkább már pulyka, vagy hal, de kacsa semmiképp, az jó h sportolsz. 1 hónap alatt 5,5kg az szép, nekem lasabban megy, igaz én nem 106 kilórol indultam:D

De szerintem elég sokat eszel:( és gratu a leadott kilóhoz, remélem a 2. hónap végén nekem is összejön ennyi:D

2011. aug. 31. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 bix ***** válasza:
100%

[link]


kg/font kapcsolót tedd át. 1200 alá ne menjél


a súlyzós edzés pedig minden esetben a kardió előtt legyen:)


egyébként meg gratula, így kell ezt csinálni, mutasd meg a sok lusta koplalónak hogy van más normális út is:)

2011. aug. 31. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Koszi! Felcserelem a sulyzos es a kardios reszt akkor, ill. kevesebbet probalok majd enni, de nem akarok koplalni. Majd beszamolok 1 honap mulva, mi az eredmeny.
2011. aug. 31. 10:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!