Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem fogyok? 2 hete...

Miért nem fogyok? 2 hete kezdtem, jóval kevesebbet és diétásan eszem, sétálok is mellette, járok fogyasztószalonba is.

Figyelt kérdés
Eddig 1 kiló ment le. Pedig bőven lenne miből (106-ról indultam). Nem eszem édességet, kenyeret, krumplit, rizst, gyümölcsöt alig, azt is csak délelőtt. Saláta, hús, tojás, tej és natúr müzli nagyjából az egész napos kajám. Tudom, sportoljak többet, vagy más gond is van??? Nagy elhatározásban voltam, de lassan kezd elegem lenni, hogy nem látszik semmi.
2011. aug. 9. 16:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

nem is sportolsz


amúgy meg számold a kalóriákat és vesd össze a napi szükségleteiddel, vezess kajanaplót


és fogyasztószalon helyett úszni járj vagy bringázni

2011. aug. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
ja és orvosi kivizsgálás ;)
2011. aug. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy kb. olyan lassan megy le, amilyen lassan felment.
2011. aug. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
Sport, és türelem.
2011. aug. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 bix ***** válasza:

heh. 106 kiló mennyi idő alatt ment fel? 2 hét alatt nem látsz eredményt és máris feladod?:D ehhe.


1: 106 kilósan inkább nem futnék, szobabicikli viszont mehetne simán, nem összeg ha kiszámolod mennyi időre veszed...

2: fogyasztószalon ? WTF?

3: ha tudnánk pl a tegnapi kajádat, vagy a vasárnapit pl... talán tudnánk valamit mondani rá.


intenzívebb mozgás kéne neked is...

2011. aug. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
106 kilóval nem olyan egyszerű sportolni..egyeztess az orvosoddal, ő biztosan szakszerűbben elmondja,hogy mit kellene csinálnod
2011. aug. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
menj el aerovikra, vagy zumbára, amit többen is csinálhattok és még élvezheted is, nem egyedül szenvedni otthon egy gépen:)
2011. aug. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Szülés előtt 88 kg voltam. Hetente 3-szor jártam edzőterembe, normálisan néztem ki (arányosan mindenesetre). Versenyszerűen sportoltam 22 éves koromig, a versenysúlyom 83 kiló volt. Most 30 éves vagyok.

Vasárnapi menü: 2 szelet rozsos kenyér, 4 szelet sonka, retek reggelire, ebédre kb. 6 db grillezet rák, 1 grillezett sajtos csirkemell görög salátával, vacsora 1 kacsacomb.

Hétfő: reggeli tojásrántotta 3 tojásból hagymával, baconnal, ebédre gombás-tejfölös csirkecomb filé paradicsomsalátával, vacsora 1 pohár tej.

2011. aug. 9. 17:12
 9/20 bix ***** válasza:

hát a kajáddal nem igazán látok gondot... saját súlyos edzések mellett én nekiállnék egy kicsit intenzívebb mozgásnak, kezdetben az úszás is pl jó lehet, és olyan 90 környékétől venném fel a futócipőt... ha volt izom is rajtad ezek szerint akkor a teljes testes súlyzós edzéseket nem hanyagolnám túlzott mértékben a helyedben, futás mellett is tolni kéne, hogy megőrizz amennyit tudsz.


sok sikert

2011. aug. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Apa ma felajánlotta, hogy este ő vigyáz a gyerekre, veszek is egy edzőtermi bérletet. Visszatérek a sportra.
2011. aug. 9. 18:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!