Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan karcsúsíthatnám a...

Hogyan karcsúsíthatnám a derekamat?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem rendszeresen sportolni, ez megvan. Méreteim 88-77-93 (m-d-cs). Ha azt vesszük, hogy általában a 90-60-90 az ideális, akkor a derekam az igazán problémás terület.


Még nem túl régóta futok, de már 3 centi lement derékból. Szerintetek lemegy a többi is? Van esetleg Rékának vagy Alexandrának derékformáló tornája?


2011. júl. 26. 20:02
 1/6 bix ***** válasza:
0%
helyi fogyás még neked sem lesz. ha zsírt akarsz helyileg ledolgozni akkor nem fog menni... rékával vagy nélküle se
2011. júl. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor futok tovább, aztán majd beérik.
2011. júl. 26. 20:10
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem mindegy az sem, hogy azért 77 cm a derekad, mert körbeveszi a háj, vagy mert alapból széles a derekad, egyenes az alkatod. Ha az utóbbi, csinálhatsz bármit sajnos, nem nagyon tudsz rajta változtatni.

Esetleg hullahop karika, azt szokták még javasolni, de jelentős változás akkor sem lesz, ha alkatilag ilyen vagy.

2011. júl. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 bix ***** válasza:
gyengített uránnal töltött ólom karikával is pöröghetsz, akkor se lesz változás helyileg. ha ilyen a genetikája akkor ijt, ha zsíros akkor meg nem fogja lebontani...
2011. júl. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem, sosem volt ilyen "egybetestem". Az utóbbi 3 évben szedtem fel a felesleget.
2011. júl. 26. 20:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen alkatod van. Sokféle van, keress rá neten, hogy tudd felesleges-e gürcölnöd érte vagy sem.
2011. júl. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!