Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Futástól biztos hogy vékonyodn...

Futástól biztos hogy vékonyodni fog a lábam?

Figyelt kérdés
A héten kezdtem el futni járni,eddig 3x voltam 30-40 perceket,meg kitöréseket,guggolásokat csináltam.Ma úgy keltem fel,hogy nagyon fáj a lábam,és érzem,hogy vastagabb lett,izmosabb....:( Én pont ezt akarom elkerülni,hogy ne izmosabb legyen,hanem csak lemenjen róla a zsír.Valamit rosszul csinálnék??
2011. júl. 17. 09:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem attól fog a zsír lemenni, hogy lábazol. Ha nem megfelelő az étkezésed, akkor cseszheted az egészet.
2011. júl. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
haat szerintem, nee fuss gyorsan de lassan se.. szoval olyan jo feles tempo :) es.. sokat nyujts, mert az fontos h a labaid nyuljanak ne pedig csokjon az izmod :) es persze h faj, izomlaz... en evek ota futok es semmi baj a vastagsaggal :) sot fogyaszt szalkasit.. es keruld a sok szenhidratos kajat.. nagyon keveset egyel s ha eszel is csak reggel.. es meglatod kevesebb olajban sult kaja.. meg zsiros dolgok :) secc-pecc meglatszik foleg ha meg ilyen kitartoan 30-40perceket szaladsz! sok sikert. :) es ne felj. hidd el en evek ota szaladok.. es nem vastagodott nekem semmmim:)
2011. júl. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Lehet hogy az étkezéssel van a baj,de nem tudok mindennap zöldségeket meg húsokat enni,ezért kénytelen vagyok sokszor kenyeret is enni ebédre.

Hogyan kell nyújtani?

2011. júl. 17. 09:39
 4/7 anonim ***** válasza:
jaaaj! es azt h a szenhidratos kajat csak reggel egyel az tenyleg okes..:) s kevest. s kerulod a zsiros kajat.. inkabb zoldseg gyumolcs.. s sokat ne so-zd a kajat.. mert a so lekoti a zsirt! es azert jo ha nem szaladsz gyorsan nagyon mert.. a gyors tempo izmosit s a feles tempo meg zsirt eget :) hajra! es ne feled az etrended is legyen jo = EGEZSEGES taplalkozas
2011. júl. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nyujtani.. huh hat nem ismersz semmi gyakorlatot? sparga.. de ha nem is tudod meg ugy lemesz es maradsz vagy mikor felrakod valahova a labad es ugy radolsz ..varj nezek a neten hatha kapok valamit s kuldok linket. amugy a kenyer.. nem epp a legjobb :( sot.. en miota elhagytam ugy h csak reggel eszek 1szeletet 8kg ment le rolam.. + futas es egezseges etrend.. szoval na :)
2011. júl. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
[link] van ez! http://www.youtube.com/watch?v=MbiKwYGM_VU ez kicsit kemenyebb.. mert arra hajt h megtudd a spargat. meg biztos van csak ird be neten h nyujtasi gyakorlatok, vagy barmi :)
2011. júl. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2011. júl. 17. 09:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!