Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így sikerülne lefogynom...

Így sikerülne lefogynom szeptemberig 10-15 kilót? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok, 165 cm magas és 85 kg. Azt szeretném kérdezni, hogy szeptemberig, ha naponta 5x eszem keveset és egészséges ételt, mellette mozgok napi kb. 40-45 percet + focizok kb 20 percet, akkor sikerülne lefogynom 15 kilót? A tornázást azt úgy gondoltam, hogy az első héten még kevesebbet és csak aztán fokozatosan növelem az időt (pl ezen a héten még csak 20 perc torna+foci, 1 hét múlva meg amit fentebb írtam). A bőröm így nagyon megereszkedne? A mellem eltűnne? Vagy szerintetek hány kilónak kell lennem?

Bocsi, hogy hosszú lett :$

Előre is köszi a válaszokat :)


2011. júl. 13. 23:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan 58-60 kg az ideális súlyod. 15 kg-ot szerintem nem fogsz tudni leadni, de attól még elkezdheted, mert tuti, hogy meg fog látszódni a változás. Ne szeptemberig akard leadni, tűzz ki egy célt, hogy mennyi szeretnél lenni, és aztán azért foggal,körömmel küzdj! Egyébként jó a terved, ritkán, úgy hetente iktass be kisebb bűnözéseket (1-2 kocka csoki), hogy ne menjen el a kedved. Sok sikert a fogyáshoz! :)
2011. júl. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

hány hét van szeptemberig? na annyi kg tömeget adhatnál le körülbelül egészségesen.

az ideális tömegedet felejtsd el. ideális testzsír arányt nézz!

2011. júl. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!