Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez mitől lehet? életmódváltás...

Ez mitől lehet? életmódváltás a felelős? :S

Figyelt kérdés
pár hete elkezdtem életmódot váltani, nem fogyás a cél, csak egészségesebben élni. ( sok-sok fehérje,hús, hal, túró, tojás formájában, kevés szénhidrát, zöldség, gyümölcs, feldolgozott szénhidrátokat és élelmiszereket kiiktattam). azóta sokkal jobban érzem magam, viszont csak 2-3 naponta megyek el "nagydolgozni", és akkor is csak keveset, és az állaga nagyon kemény :S pedig normálisan eszek.
2011. júl. 5. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Túl kevés a rost.
2011. júl. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 bix ***** válasza:
81%
több folyadék, több rost.
2011. júl. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Niburta válasza:
Próbálj meg szilvát enni(ha szereted), búzacsírát, illetve próbálkozhatsz gyógyteákkal is(pl.:ánizs, édesgyökér, gyermekláncfű, kutyabengekéreg).Utóbbiakat csak kúraszerűen tedd! Igyál több folyadékot. Ha el tudod viselni az ízüket, ihatsz gyógyvizeket is(gyógyszertárban lehet kapni; Hunyadi János gyógyvíz-módjával fogyaszd).
2011. júl. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Több folyadék, valamint több rostra kellene.

Folyadék lehet akár zöld tea is. Én mióta elkezdtem a saját kis fogyókúrámat minden nap iszok fél liter zöld teát + 1,5-2,5 liter vizet. Folyadékot mindig is sokat ittam, de amióta minden nap iszok fél liter zöld teát, minden nap van székletem és nem is kemény az állaga.

Talán megér neked is egy próbát a zöld tea.

16/L

2011. júl. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%
Csak egy kérdés: vagyis kettő:D eszel Te zsírt is?:O És mi a fenéért eszel kevés ch-t meg sok zöldséget mondju ka rizs helyett ha nem fogyni akarsz?:O
2011. júl. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!