Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem fogyok tovább, de miért?

Nem fogyok tovább, de miért?

Figyelt kérdés
Eddig szépen ment a fogyás. Le is ment több, mint 10 kiló. De most már 15 napja ugyanannyit mutat a mérleg. Az elején öt naponta mértem magam, de most mér naponta ráállok a mérlegre, és abban bízok csak egy dekát foggyak legalább. De nem mozdul! Pedig van még rajtam 7,5 kiló felesleg. Tornázom naponta 80 percet, van hogy 100-at is. Egészségesen étkezem. Nem értem miért van ez. Lassan kezdem feladni! :'(
2011. júl. 5. 08:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tarts szünetet, legalább egy hetet.Azután kezdd újra a kúrát.
2011. júl. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

drága,piszok egyszerű oka van,hogy nem fogysz : beállt az egyensúly

-pont annyi kalóriát kap meg tetőled a kis szervezeted ,amennyire naponta szüksége van.

-ha fogyni szeretnél akkor csökkentsd a bevitt napi kalt ennél kisebbre és rögtön kénytelen lesz a szervezet a már elraktározottakhoz (toka,háj,zsír)újra hozzányúlni.

2011. júl. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy így is baromi kevésnek érzem, amit megeszek. Nem számolgatok kalóriát. Ugyanazt eszem, amit a többiek, csak kisebb mennyiségben (kivéve fehér kenyér, édesség, chips, cukros üdítők...). Így nem tudom mennyit viszek be egy nap. Elég szűkösen élünk anyukámmal, így örülök ha van kaja itthon, nemhogy még külön dolgokat venni. :(
2011. júl. 5. 08:49
 4/7 bix ***** válasza:

a másodiknak igaza van, annyit azért hozzátennék, hogy vagy kaját csökkentesz, vagy mozgást növelsz. ne tornázz, hanem itt az ideje pl kimenni és intervallumos edzéseket csinálni. futás, bicikli, szobabicó, stb... növelni kell nem az időt, hanem az intenzitást.


nagyobb izomösszehúzódás (pl megfeszíted a hasfalad vs felülsz..)= nagyobb izommunka= több elégetett kalória.

2011. júl. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én meg azt mondom, hogy lehet, hogy túl keveset eszel. Tarts egy-két lazább napot, több szénhidráttal.

Ha valaki koplal (és te is írod, hogy kevésnek érzed, amit eszel!), az nagyon nem jó.

2011. júl. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Okés! Megpróbálok egy nap szünetet tartani. Aztán folytatom. És az intenzitást is emelem kicsit! ;)
2011. júl. 5. 09:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálam is így volt szülés után. Szépen lement 4 hónap alatt 10 kiló, aztán megállt a fogyás, pedig ugyanúgy diétáztam. 3 hónap szünet után újra kezdtem diétázni és már 2 nap után érzem, hogy lötyög a nadrág! :) Tarts szünetet, persze ne pörköltöt pörkölttel egyél, de egy ideig ne kínozd magad! Sok sikert!
2011. júl. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!