Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tovább fogyok. Hogyan tovább?

Tovább fogyok. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Nem voltam kövér, de fél éve elkezdtem odafigyelni arra, hogy mit eszek, és mennyit sportolok. Hozzátenném, hogy egészségesen táplálkoztam és nem koplaltam. Elértem a kitűzött célt. A gond, hogy akármikor megemlítette valaki, hogy látszik, elment az életkedvem, és legszívesebben megöltem volna. Azt mondják, mostmár abba kéne hagyjam, és én is ilyen akarok maradni. De valahogy nem megy. Fogyok tovább, mert megszoktam ezt az életmódot, visszahízni nem akarok. Valaki meg tudná mondani, hogyan tovább? És van rá magyarázat, hogy miért idegesít ennyire (tényleg...nagyon...) ha bárki, bármit mond rám? Az egész napom elromlik, akár egy dícsérettől, akár egy óvaintéstől...
2011. máj. 10. 22:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Úristen,mit nem adnék,ha én lennék így! Egyébként meg szerintem próbálj kicsit többet enni,az életmódodnak megfelelő elvek szerint,azért fogysz tovább,mert kevesebbet eszel,mint amit a szervezeted igényel.
2011. máj. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ugyanez nálam is

én is megszoktam és ha már többet eszek félek hogy hízok de mostmár próbálom megoldani én pl úgy szoktam h reggelihez a szendvicshez 2-3 szelet sajt(light mozzarella) és több szelet sonkát teszek bele, vagy 1 főtt tojást még végok bele, és persze hozá zöldségek, vagy ha müzli akkor 1 nagykanálla több natur zabpehely, és még utána bele dió, mandula, szezámmag

tízórai, uzsi gyümölcs de van hogy eszek mostmár hozzá egy pohár joghurtot, vagy szelet abonett avgy korpivit keksz avgy egy bögre rizstej, szójatej

ebéd ugyanúgy csak több rizsből már 4 nagykanál, zöldségből is többet eszek, húsból is, persze ugyanúgy elkészítve szóval grillezve, párolva, főttnek

főzelékből már 2 nagy merítőkanál

vacsora 3-4 kanállal több túró, avgy ha kevés itthon a túró akkor még egy pohár joghurtot vagy kefírt is keverek még hozzá és 1-2 alma

így kezd többnek tűnni, de ugyanúgy egészséges

próbáld ki, hátha neked is segít:)

2011. máj. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Azért van ez, mert megszoktad! Monoton lett, mindig ugyanazt csináltad és ezért sztem.

Egyébként miket ettél hogy fogytál és mit mozogtál?

2011. máj. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!