Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem fogyok tovább?

Miért nem fogyok tovább?

Figyelt kérdés

December végén kezdtem, egészséges életmód, napi 5x kis étkezés, este főleg fehérje, sok folyadék, heti 3-4 kocogás 1 órán át stb...

174/73ról indultam, az első 2 hétben lement 70-re, de tegnap mértem: 72 kg :( (igaz más mérlegen, mint eddig, azon csak akkor tudom, ha hazautazom). pedig úgy éreztem a tükörben, hogy fogytam, meg rám is jött egy régi nadrágom, de ez a mérés elbizonytalanított...

elég jól tartottam a diétát, de az utóbbi 2 napon bűnöztem :S vasárnap ünneplés volt, megettem 3 sajtburgert és egy szelet tortát, tegnap pedig este tanulás közben nagyon megéheztem, így megettem 3 szelet tk. kenyeret sok zöldséggel és tojással. tudom, h nem kellett volna :(

de emiatt csak nem mehetett fel 2 kg, úgy hogy egyébként jól étkeztem? vagy egyáltalán nem szabadna bűnöznöm? segítsetek, elbizonytalanodtam :(


2011. febr. 1. 22:21
 1/9 A kérdező kommentje:
talán a kevés fehérjebevitel miatt lehet? egyszerűen nem tudok napi 60g fölé menni, és nem finnyásságból. egyszerűen nincs annyi pénzem, hogy elég túrót/csirkemellet/tojást tudjak venni :(
2011. febr. 1. 22:24
 2/9 anonim válasza:
100%
NINCS MIBŐL FOGYNOD!!!!
2011. febr. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

174 cm, 72 kg. 27%-os testzsír.

a fenekem körmérete 103 cm. ezek alapján pont ezen az oldalon hívott valaki zsírdisznónak. és van rajtam felesleg, látom a tükörben :(

2011. febr. 1. 22:47
 4/9 anonim válasza:

A szervezeted sokkal jobban tudja, mint a zsírdisznózós hülyék...

Kezdjük azt, hogy ha rendszeresen mozogsz, akkor van izmod, az izom pedig nehezebb a zsírnál...

A feneked pedig remélem tudod, hogy a medencecsontod méretétől is függ, ami CSONT, és öröklött dolog...

Nem vagy túlsúlyos, és semmi esetre se koplalj...

2011. febr. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm, rendes vagy, hogy ezt írod :) én ennek ellenére látok magamon zsírt, úszógumit. nem mondom, hogy sok, de egy 5 kg mínusz jól jönne.
2011. febr. 1. 22:54
 6/9 anonim válasza:

Mindig van, aki így áll hozzá, ez majd elmúlik, ha a hosszú távú sport véglegesen érezteti alakformáló hatását, és minden a helyére kerül. Ne erőltesd a szervezeted, mert abból baj származhat.

Én az elmúlt másfél évben híztam 4 kilót, és örülök neki, végre nem 50 csak 20 nadrágot kell felpróbálnom, mire egy jó, ami mindenhol kényelmes és sehol nem áll el.

2011. febr. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
184 cm 59 kg 17/F azmilyen?
2011. febr. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hát... kissé alultáplált :D
2011. febr. 1. 23:25
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem szabadna.
2011. febr. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!