Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » -5,5kilónál tartok, ha most...

-5,5kilónál tartok, ha most elkezdek futni, akkor formálódok "csak" vagy fogyok is tovább? (lenne még miből)

Figyelt kérdés
az álomsúlyomhoz még le kell adnom kb 7kilót.Most egy hónap alatt adtam le 5kilót(adipex)úgy hogy nem mozogtam intenzíven,pusztán kevesebbet ettem.Tudom,hogy kell/ene mozognom,de bevallom eléggé lusta vagyok(elég a 2 gyerek után futni).Azt nem tudom,ha most elkezdenék rendszeresen mozogni,futni vagy dvdre tornázni,az formálna vagy izmosítana,vagy fogynék is továbbra?
2011. jún. 15. 12:43
 1/2 bix ***** válasza:

megköveztek már párszor de neked is elmondom. Az adipexel keresztbetettél magadnak elég rendesen.


a fogyás kritériumai:

1: GYORS ANYAGCSERE

2: kevesebb bevitt szénhidrát mint a napi szükséglet

3: mozgás


Nah az első pontban látottaknak keresztbe is tettél az adival. alig ettél ergó koplaltattad a szervezetet. most neki kéne állni felpörgetni az anyagcseréd, az napi 4 de inkább 5 étkezés, igen este 6 után is _kell_ enni, mert ha nem akkor 1x órát koplal a szervezet és nem gyorsul az anyagcsere. neked viszont most lassú, és nem lesz könnyű beindítani, sanszos hogy emiatt a mérleg átmenetileg többet is mutathat...


kevesebb szénhidrát. vagy több mozgás. lusta vagy? szobabicikli. intervallumos leosztásban (kezdetnek pl 30s sprint ami kifér aztán max 1 perc laza tekerés) 1 óra körül.


a kevesebb szénhidráthoz meg fehérkenyér krumpli cukros üdítők, zsíros, félkész, készkaják, és a többi nagy klasszikus hanyagolása, helyette zöldség, natúr húsok, hüvelyesek, esetenként zsírszegény tejtermékek, gyümölcs. reggel inkább szénhidráttal indulj és szép fokozatosan csökkentsd estig, a fehérjét pedig fordítva, este már csak fehérje menjen. (pizza és társai nem érnek pedig fehér színűek tudom :) )

2011. jún. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 bix ***** válasza:

jah és a lényeget kihagytam persze.


az izmosodáshoz szénhidrát többlet kell, tehát többet kell bevinni mint amennyire szükséged van egy nap


a formálna mint szó értelmetlen, nincs ilyen élettani folyamat. a vékonyabb, feszesebb leszek az akkor lehetne ha fogynál ÉS izmosodnál egyidőben, ez kivitelezhetetlen


fogyáshoz kevesebb szénhidrát kell mint amennyire szükséged lenne, így a zsírt kezdené el bontani a szervezet.

2011. jún. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!