Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet bajom? (A tanácsotok...

Lehet bajom? (A tanácsotok kérem. )

Figyelt kérdés

Tegnap már írtam ki egy kérdést. Ebben az évben stresszes hónapok állnak mögöttem. Januártól folyamat hajtottam, és nem tudatosan, de keveset ettem. Valami kis mozgást is végeztem.

Sokat fogytam, de kevés táplálékbevitel mellett. Reggeliztem kenyeret felvágottal, tejjel, ebédeltem, vacsoráztam is, de így sem volt valami sok, amit ettem. Általában húst főétkezésre.


Kiderült, hogy keveset viszek be, a napi szükséglethez képest. Ezt egyfajta koplalásnak vette a szervezetem a barátnőm szerint. Rákerestem a koplalásra, és ilyen következményei is vannak például, hogy a szívizom csökken. Valahol olvastam a vesékre is rossz hatással van.

Elkezdtem hát most hogy vége a sulinak, az érettséginek rendesen enni. De amit láttam következményeket, megijesztettek. Honnan tudhatom meg, van-e valami bajom? Csak úgy megvizsgálnak, ha kérem? Vagy mit csináljak, visszaáll minden magától, ha egyáltalán van baj?

Vagy ha nincs panaszom, ne stresszeljem magam?


2011. jún. 28. 13:28
 1/2 bix ***** válasza:
háziorvos, vér vizelet vizsgálat.
2011. jún. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a tanácsot. Mit mondjak neki? Azt röviden, amit leírtam, és csak szeretnék biztos lenni?

Mert akkor holnap megyek is hozzá. Sajnos ma már nem rendel.

2011. jún. 28. 13:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!