Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez milyen volt ma fehérje-szén...

Ez milyen volt ma fehérje-szénhidrát arányokat tekintve? + még egy kérdés!

Figyelt kérdés

nemrég elkezdtem a szénhidrát mennyiséget csökkenteni, a fehérjét növelni. nem akarok fogyni, csupán feszesedni, izmosodni szeretnék, és a narancsbőrt eltüntetni a fenekemről és a combjaimról ( 2-3 stádium között van) szóval a mai kajám:


reggeli: 1 tk kifli + kevés sajt

tízórai: 2 kocka almás rétes

ebéd: borsókrémleves sűrítés nélkül + saláta ( paprika, paradicsom, fejes saláta)

uzsi: 1,5 dl natúr joghurt + 1 marék dió

vacsi: 10 dkg túró + 1 alma

utóvacsi: tojásrántotta 4 fehérjéből


a másik kérdésem az lenne, hogy mióta így étkezek, nehezen megyek el wc-re. úgy kb 3 naponta. lehet vmiféle összefüggés?


köszönöm válaszaitokat


18/L

176/60


2011. jún. 27. 19:19
 1/8 A kérdező kommentje:
ja és ma 1 órát tornáztam Rékával :)
2011. jún. 27. 19:28
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem jó.
2011. jún. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem jó. Almásrétes nem jó 10dkg túró meg 4 tojásfehérje fehérjének jó de kevés egy 60kg-s embernek úgy hogy növeled a fehérjét és ettől az étrendtől amúgy is fogyni fogsz.Egyél több fehérjét és normális ch-t mondjuk barna rizs meg zabpehely és több fehérjét mondjuk csirkemell
2011. jún. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Atyauristen! En 3 nap alatt nem eszek meg ennyit.
2011. jún. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem sok, de:


A rétes nem kellett volna.

Az utóvacsihoz nyugodtan edd meg a sárgáját is, mert nem "rossz" koleszterin van benne. Ráadásul tele van tápanyaggal.

Na meg szerintem ez az utóvacsi nem feltétlen kell, esetleg uzsira mehetett volna, uzsi pedig kilőve.

2011. jún. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ebben szinte semmi fehérje nincs, ettől nem fogsz izmosodni.
2011. jún. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szándékosan hagyod ki a húst?
2011. jún. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A tésztákat (almásrétes és kifli) kihagynám, a húst és a tojássárgáját viszont nem. Ha csak a diétád miatt hagyod ki és nem elvből, akkor rakd vissza, mert a hús nem nagyon hizlal, viszont egészséges!
2011. jún. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!