Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tini lányok, miért akartok...

Tini lányok, miért akartok szinte a semmiből fogyni?

Figyelt kérdés
Én komolyan nem értem ezt a felfogást. Rakjátok sorra a képeket, sápítoztok, hogy hogy fogyhatnátok 3-4 kilókat, mert kövérek vagytok, közben szinte tökéletes alakotok van! Miért akartok fogyni? Hogy magatoknak vagy másoknak tetszetek? Senkit nem akarok ezzel provokálni, csak nem értem. Amikor én középiskolás voltam, akkor nálunk még nem volt ez a "trendi", pedig az sem olyan régen volt. 25/L
2011. jún. 27. 07:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Azert csinaljak mert a ferfiaknak a szep vekony lanyok tetszenek. Nem a disznok.Hiaba jottok a hulye dumaval hogy a tv-bol latjak a modelleket.Nem igaz,csak a ferfiak nem allnak szoba egy kover lannyal.


Azért egy túlsúlyos lány, aki fogyni akar és egy normális testalkatú, sőt alultáplált, de mégis koplaló lány között rengeteg a különbség. Igen, a szép vékony lányok tetszenek a fiúknak. De a szép vékony lány nem egyenlő a csontvázzal. Nem azzal van baj, ha valaki karcsú akar lenni, de ezeknek a modelleknek, akikről beszélek kivan az összes bordájuk, betegesen soványok, és a 13-14 év körüli kislányok, akik leülnek a tévé elé őket látják, és azt hiszik, ez a normális. Nem is beszélve a rajzfilmekről, amiket manapság néznek a gyerekek, meg persze a Barbie babákról, ezektől a dolgoktól már az egész kicsi gyerekekben is az rögzül, hogy az ilyen testalkat ideális.

2011. jún. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Azért azt megcáfolnám, hogy a kövér lányokat nem szeretik a pasik, mert én is világ életemben túlsúlyos voltam, és 16 éves korom óta volt pár darab kapcsolatom. Aki szeretett, az úgy szeretett, ahogy vagyok, kívül-belül.
2011. jún. 27. 17:38
 13/14 anonim ***** válasza:
13%
Gondolom nem play boy fiuk voltak akik szoba alltak veled mar ne is haragudj. Zsak a foltjat.
2011. jún. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

"Gondolom nem play boy fiuk voltak akik szoba alltak veled mar ne is haragudj. Zsak a foltjat."

Gratulálok, nem egyszerűen vagy gy*kér.

Én sem vagyok playboy, de átlagosan nézek ki, mint a többség, és nem szeretem a csontkollekciókat, legyen egy nőn mit fogni, a bordáin kívül is.

Nem azt mondom, hogy "dagadt disznó" legyen - 160 cm és 120Kg /bár az is lehet, hogy betegségtől kövér valaki/, de a magasság mínusz 95-105 az tökéletes.

2011. jún. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!