Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tini lányok, miért akartok...

Tini lányok, miért akartok szinte a semmiből fogyni?

Figyelt kérdés
Én komolyan nem értem ezt a felfogást. Rakjátok sorra a képeket, sápítoztok, hogy hogy fogyhatnátok 3-4 kilókat, mert kövérek vagytok, közben szinte tökéletes alakotok van! Miért akartok fogyni? Hogy magatoknak vagy másoknak tetszetek? Senkit nem akarok ezzel provokálni, csak nem értem. Amikor én középiskolás voltam, akkor nálunk még nem volt ez a "trendi", pedig az sem olyan régen volt. 25/L
2011. jún. 27. 07:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
engem nem zavarnak, mindenki éli a saját életét, ha ők igy akarják, engem miért zavarjon? :-) legyen az anyukájuk gondja :-)
2011. jún. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%

Ők tudják... itt viszont azzal van a gond, hogy csak azt hiszik el amit akarnak. Az igazság fáj nekik, és le se tolják amit egy tapasztaltabb ír nekik.

Lehet jobba hangzik pl az este hat után nem evős dolog de ettől függetlenül, hülyeség.

2011. jún. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%

Mert a szinte tökéletest át lehet alakítani tökéletessé is! Amikor egy fiatal 3-4 kg-ot akar fogyni, az egyáltalán nem baj, sőt még egészséges is lehet, ha ezt normális diétával, és sok mozgással teszi. Viszont vannak olyan estek, amikor drasztikusan kezdenek fogyózni, és ezzel tönkreteszik a még fejlődésben lévő szervezetüket. Én anno 15 évesen 3 kg-ot adtam le 1 hónap alatt, annyi változtatással, hogy nem ettem 6 után, és sportolni kezdtem. Nekem ez a korszak felnyitotta szemem. Rájöttem mi vonz. Ami nem más, mint a tánc. Igaz, már elég "öreg" voltam, de beiratkoztam egy kezdő csoportba. :) Azóta nagyon szép eredményeket érek el, és az alakommal sincs semmi gondom! :)

20/L

2011. jún. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%
Ez mindenkinél egyéni, de ilyen korban nagyon fontos a tökéletes külső.. nagyok az elvárások a barátnőkkel, osztálytársakkal szemben. Nyilván kinövik majd, de fontos nekik úgy, mint a szép ruhák, smink, stb. Meg azért ne a 30+ háziasszonyokhoz hasonlítgassák már az alakjukat, akiknek persze, hogy mind tökéletesnek tűnik.
2011. jún. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
Mert ma ez a divat, ha megnézel egy mai modellt vagy sztárt, mind 20 kiló vasággyal, nem csoda, hogy ennyi az anorexiás fiatal. Senki nem mondja nekik, hogy ez veszélyes, csak azt látják a lánykák, hogy a tévében megy a 180 centis modell csaj az 50 kilójával, és akkor nekik is úgy kell kinézni, mert biztos ez jön me a fiúknak. Ugyanúgy, ahogy a nemiségről, arról is lehetne felvilágosítást tartani, hogy milyen következményei vannak a felelőtlen táplálkozásnak. Bár manapság már az se érdekli a gyerekeket, amit a felelőtlen szexről mondanak nekik, miért pont a táplálkozásra figyelnének oda...?
2011. jún. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
30%
Azert csinaljak mert a ferfiaknak a szep vekony lanyok tetszenek. Nem a disznok.Hiaba jottok a hulye dumaval hogy a tv-bol latjak a modelleket.Nem igaz,csak a ferfiak nem allnak szoba egy kover lannyal.
2011. jún. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
28%
Ja,amugy 28/no.
2011. jún. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
97%

Én 11 napja fogyókúrázom a sajáttervem alapján. Én nem másért akarok megváltozni, hiába lennék szép magas és karcsú lány és tetszenék így a pasiknak, ha én nem érezném jól magam a bőrömben semmi értelme nem lenne. Én magamnak szeretnék megfelelni. Lehet, hogy nem hiszitek el, de én nagyjából reálisan látom önmagamat. Tudom, mik a kritikus területek és normális, egészséges étkezéssel és sok mozgással szeretnék 6kg-t fogyni kb.

10 nap alatt sikerült 2kg-t fogynom úgy, hogy sosem éheztem, sőt, még fagyit is ettem egyszer és egy kis popcornt is.


Hogy átlagba, ki miért szeretne vékony lenni, nem tudom, de azt igen, hogy én miért. Szeretnlk végre elégedett lenni az alakommal, szeretném, hogy bármilyen csinos ruhát felvehessek bátran úgy, hogy jól is áll:)

161 cm és 60 kg-val kezdtem a fogyókúrámat, most 58 vagyok:)

16/L

2011. jún. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 szöszi1994 válasza:
34%
Mindenki elsőnek magának akar megfelelni. Én 17 éves vagyok 55 kg és 176 cm magas. És én még indig akarok fogyni. mert nem érzem így jól magam. Igaz hogy modell vagyok és azért is kell soványnak lennem de ha nem lennék az akkor is ilyen vékony lennék mindig. Az meg hogy másoknak is tetszeni az hülyeség mert nem lehet mindenkinek tetszeni, magunknak annál inkább .
2011. jún. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
91%

Tényleg nagy divat ma ez, de szerencsére az én ismeretségi körömben nem. :)

Én próbálok egészségesen étkezni és sportolni, de nem jutna eszembe fogyókúrázni. Átlagos, normális alkatom van, persze lefogyhatnék én is 170/50-re, de minek? Így is mondták már rám, hogy karcsú vagyok (nem vékony). Én elégedett vagyok így magammal, viszont nagyot ámultam, mikor benéztem egyszer ebbe a kategóriába, és láttam, hogy lányok az én súlyomból 10 kg-t akarnak fogyni, mert (azt mondják hogy) rohadt dagadtak. Én pedig egyáltalán nem tartom magamat még ducinak se, nekem az egy kicsit odébb kezdődik.

Egyébként lehet nekem tolódott el a testképem, mert nekem az itt (ebben a kategóriában) belinkelt "kövér lányok" mind teljesen jó alakúnak tűnnek...

16/L 170/60

2011. jún. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!