Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha így biciklizek? (bővebben)

Ha így biciklizek? (bővebben)

Figyelt kérdés

A biciklizés milyen alakformáló hatással van?

Intenzívebb ha 'állva' biciklizek, mint pl. egy taposógépen?

Szeretnék szép feneket, meg ilyesmik :)

A biciklizés fogyaszt? Nem izmosodni szeretnék, hanem szeretném ha szebb alakom lenne.

Köszi.


2011. jún. 21. 18:42
1 2
 1/13 bix ***** válasza:
a fogyáshoz szénhidrát szegény étkezés kell, az iz "építéséhez" viszont szénhidrát többlet kéne. nem fogsz izmosodni ha normális étrendet raksz össze. hogy állva mész vagy nem az részletkérdés, az intenzitás lényegesebb...
2011. jún. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 bix ***** válasza:
iz=izom:)
2011. jún. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
szép fenékhez karban kell tartani azt a testrészt...ennyi az egész...
2011. jún. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én szénhidrát diétán vagyok, plusz biciklizek, mégis a lábamon, ahol már nincs felesleg, ott elkezdtem izmosodni.
2011. jún. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 bix ***** válasza:
45%

hmm és mit fed a szénhidrát diéta ha meg nem sértelek?:D a káposztadiéta az az amikor káposztát esznek a nyulak. azt értem. vagyis nem de lényegtelen. a szénhidrátdiéta amikor csak szénhidrátot eszel?


van egy kezdő szakasz amikor minimálisan képes vagy arra hozgy izmot építs zsíbontás mellett, ez viszont olyan rövid, az edzés elkezdésekor jelentkező dolog, ami jelentős izmot nem pakol fel, tehát beszélni nem érdemes róla.


ha szénhidrátból keveset eszel akkor te bizony fogysz, és lekerült a zsír a combodról, alatta pedig megjött a húsvéti nyúl a sonkával. tádááám izom. edzés után meg bedurran azért nagyobb.


b terv hogy a mostani súlyodhoz túl sok a szénhidrát, és nem fogysz hanem az izom fejlődik. akkor viszont szép lassan felfele kéne kússzál


és kérlek ne mond azt hogy fogysz és nő a combodon az izom mert élettanilag lehetetlen, de ha így van akkor elvisznek az amcsik valami táborba és jól megszúrkálnak mert nem erről a földről származol.

2011. jún. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 bix ***** válasza:
jah és ha jobban látszik esetleg tagoltabb, definiáltabb, akkor is van megoldás, lekerült róla a zsír és egy "szálkás" láb optikailag izmosabbnak látszik mint amin még van fölösleg. vagy lebarnultál közben még pluszban. akármi. csak ne akard racionalizálni hogy tudsz fogyni és tömegelni is egyszerre mert akkor én 6 év edzést dobtam ki az ablakon és nem szeretném:D
2011. jún. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A szénhidrátdiéta 160 gr szénhidrát bevitelét jelenti. Arra kell figyelni és ennyi.
2011. jún. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Számomra a fogyás nem kilókban mérhető, hanem centikben. Ezért is nincs mérlegem.
2011. jún. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 bix ***** válasza:
ez kb 1600 kcal amivel számolni lehet, ez még egy vékony nőnél is kevés ahhoz hogy érdemi izomnövekedést idézzen elő. főleg ilyen edzésekkel. fogysz, és definiáltabb lett a lábad mert teljesen leszálkásodott. centikben nem hiszem hogy nőtt volna, max edzés után mert akkor " be van durranva". pihent állapotban nem lesz növekedés ott hidd el. tény. mutass egy cikket ami tudományos alapokra helyez hogy ez a két teljesen ellentétes körülmények között lejátszódó folyamat egyszerre, hosszútávon és eredményesen játszódhat le, sajnos ilyen nem lesz.
2011. jún. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem is akarom, hogy centikben nőjjön :D:D:D
2011. jún. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!