Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Na ilyenkor mivan? Nem akarom...

Na ilyenkor mivan? Nem akarom tönkretenni a szervezetem, de tudom, hogy nem jó akkor mit csináljak, kicsit kellemetlen?

Figyelt kérdés

diétázta, sok sok párult hús, főtt hús, túró, tojás, párolt zöldségek, kefír, sovány pulyka,csirkemellsonka, sovány sajtok, reggelire zabpehely vagy tk kenyér utána már csak fehérje(sok hús) és sok zöldség de

székrekedésem lett volt hogy heti, vagy másfélhét alatt 1szer mentem wc-re rettentően fájt a gyomrom


2011. jún. 20. 08:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mennyit iszol? Mármint mennyi vizet?
2011. jún. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 bix ***** válasza:

előfordul ha a gyomrod nem ehhez van szokva... valami természetes hashajtót javaslok, bárhol patikában beszerezhető, szép lassan rá kell szoktatni a normális kajákra a szervezetet, és néha nem jól reagálja le. ennyi, nem tragédia.


sok sikert:)

2011. jún. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

próbáltam gyógyvizeket, kefírt, zabkorpát, rengeteg rostsat ittam is eleget semmi változás

mos mindennap megeszek kb fél kilo málnát, 1 almát, cseresznyét, meggyet és mindennap sikerül elmennem wc-re de hús helyett eszem, pl joghurtba, túróba keverem a gyümölcsöket, tejberizs almakompóttal-barnarizs+szójatej+kis méz és a kompót, tojássaláta almával stb

de most akkor mi van, alig eszek húst és jól vagyok, amikor sok húst ettem olyan nehézkesnek éreztem magam, most meg tele vagyok energiával, reggelire eszek pulykamellsonkát vagy főtt tojást, halat sokat eszek, heti 2-3 csirkemell de ennyi helyette főzelék főtt tojással vagy tojás, tonhalsaláta sült gyümölcsök, főtt rizs, krumpli

170cm 55kilo vagyok tartani és egészségesen próbálok élni, így is menni fog mert mindenhol azt olvasom hogy hús hús és gyümölcsöt ne

köszönöm hogy elolvastad és bocsi ha hosszúra sikeredett de már nem értem hogy akkor most mi van...

2011. jún. 20. 08:33
 4/7 bix ***** válasza:

a hús sajnos kell. a fogyókúrában is rendkívül fontos a megfelelő fehérjebevitel, mert ha nem elégséges a szervezet az izom "bontására" is ráfanyalodik előszeretettel... hogy mennyi húst viszel be az egyénfüggő, mehet a növényi eredetű is ha arról van szó, és csak súlyt akarsz tartani, nem kell naponta csirkemellen élni. lehet túlzásba vitted a húst, a mértékletesség mindennek a kulcsa (mondjuk én tömegelésnél napi 1 kiló csirkét is betolok és elég jól bírom, de minden ember és emésztőrendszer más, lehet neked nem jött be)


egyébként meg némi csalás súlytartásnál simán belefér ha van rendszeres mozgás, nem a világ vége, főleg így hogy nálad túlsúlyról nem is érdemes beszélni jelenleg

2011. jún. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A diétás leírások átlagos emberekre szólnak,mindenkinek meg kell találnia a neki legjobbat. Ha téged elnehezít a hús, nehezen emészted,akkor próbáld a halat. és tejterméket. válasz olyan gyümölcsöt ami nem olyan cukros és egyél fejessalátát az jó rost.
2011. jún. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha ezt mind megeszed (párolt zöldség, zabpehely, tk. kenyér, tejtermék, gyümölcsök), akkor kizárt, hogy a fogyókúrától lenne székrekedésed, hacsak nem bébiadagot eszed. Meg kell nézetni, mitől van, nehogy valami súlyosabb bajod legyen (kivizsgálás).
2011. jún. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

*170cm 55kilo vagyok tartani és egészségesen próbálok élni,


Ja, ezt most láttam... ez már eleve gáz, akkor marad a "bébiadag" szindróma. Ha nincs input, nem lesz output.

2011. jún. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!