Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jó volt a mai étrendem?...

Jó volt a mai étrendem? Kellene valamit változtatni rajta? Vagy jó lesz így?

Figyelt kérdés

Reggeli: zabkása (2 evőkanál zabpehely + 1,5-2dl 1,5%-os tej), utána egy 1/4-ed répa.

Tízórai: egy alma.

Ebéd: egy közepes tányér zöldségleves grízgaluskával, 5db csirkefalatka (ez az 5db összesen 1,5 tenyérni lehetett) krumplipürével.

Vacsora: 3 kis szelet kétszersült (kb. 4x4 cm-sek), 1 uborka, 1 erős paprika hegye, lilahagyma és 2db kisebb tepertő.

Folyadék: kb. fél liter zöld tea, kb. fél liter kristálygomba és kb. 1,5 liter víz.

Mozgás: fél óra kocogás-gyors tempójú séta felváltva, előte bemelegítés, utána levezetés. Valamint torna (has, comb, fenék izmait átmozgató gyakorlatsor, 2x30 mindegyikből).



Ma kezdtem a fogyókúrámat és még kissé bizonytalan vagyok, hogy jól csinálom-e, ezért kérem a véleményeteket. A kocogás időtartamát fokozatosan növelni fogom.

Jó lesz ez így 5-6kg leadásához? Vagy változtatni kellene valamin?

16/L


2011. jún. 16. 19:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
krumpli, tepertő, grízgaluska... le velük, helyettesítsd zöldséggel, barnarizzsel és jó lesz.
2011. jún. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
* és tojással
2011. jún. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Megpróbálok változtatni rajta, de anyámék a falra másznak a tojástól. Nagyon szeretem a tojást, és szívem szerint gyakrabban is ennék, de ha a szüleim nem engedik, akkor nem tudok mit csinálni:/

Ebédre pedig nyílván azt fogok enni, amit a szüleimnek főznek. Arra nincs idejük, és anyagilag sem tehetjük meg, hogy kétféle menüt készítsen anyum, egy diétásabbat és egy normált, mint szokott.

2011. jún. 17. 15:55
 14/19 anonim ***** válasza:

Nem ENGEDIK hogy tojást egyél? :O

Mégis milyen megfontolásból? Jézusom micsoda szülők vannak manapság,azt bezzeg hagyják hogy a gyerek csokit ,csipszet meg kólát egyen egész nap...

2011. jún. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
naja, tényleg vicces. attól, még hogy ők nem szeretik, igenis jogod van azt enni, főleg mert egészséges, tápláló. 16 éves nagylány vagy, szerintem egyedül is el tudsz menni a boltba, otthon pedig meg tudod főzni ha mégsem engedik.
2011. jún. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Köszi!

Amúgy ez nem biztos, hogy a szülők hibája. Tényleg nagyon szeretem a tojást, főtt, omlett, rántotta, zöldségekkel összesütve stb. bárhogy jöhet.. Szerintem képes lennék hetente 5-6x tojást enni:D Szóval, valamilyen szinten érthető a szüleim reakciója, azért nem 'engedik', hogy ne táplálkozzak egyoldalúan.

Nálunk pl. szénsavas üdítő ritkán van, inkább kóla, mert apum szinte minden nap vadászt iszik, de én nem iszok kólát. Chips is csak tartaléknak van, hogyha vendég jön, de nem tudtunk sütni valamit, akkor is meg lehessen kínálni valamivel..

2011. jún. 18. 10:25
 17/19 anonim ***** válasza:

Érthető a reakciójuk? Jézusisten,bocs de a szüleid nem komplettek... attól hogy megennél heti 3x tojást nem enne egyoldalú a táplálkozásod -.-"



Na itt is látszik az hogy a sok kövér és egészségtelen gyerek ,a szülők hibája!!! Ilyen ostoaságot tanítani a gyerekeknek...persze,a kóla... az mehet nyugodtan....

2011. jún. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Látom, kedves utolsó válaszoló, a szövegértés nem az erősséged. Íram a kommentben, hogy kóla azért van itthon, mert apum vadászt iszik. Én nem szeretem az ízért, ergo nem is iszom.
2011. jún. 18. 10:54
 19/19 anonim ***** válasza:
De úgy látom neked sem az erősséged :D Az utolsó szösszenetet úgy ámblokk mondtam,azaz írtam! Tehát nem feltétlenül rád igaz.
2011. jún. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!