Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jó volt a mai étrendem?...

Jó volt a mai étrendem? Kellene valamit változtatni rajta? Vagy jó lesz így?

Figyelt kérdés

Reggeli: zabkása (2 evőkanál zabpehely + 1,5-2dl 1,5%-os tej), utána egy 1/4-ed répa.

Tízórai: egy alma.

Ebéd: egy közepes tányér zöldségleves grízgaluskával, 5db csirkefalatka (ez az 5db összesen 1,5 tenyérni lehetett) krumplipürével.

Vacsora: 3 kis szelet kétszersült (kb. 4x4 cm-sek), 1 uborka, 1 erős paprika hegye, lilahagyma és 2db kisebb tepertő.

Folyadék: kb. fél liter zöld tea, kb. fél liter kristálygomba és kb. 1,5 liter víz.

Mozgás: fél óra kocogás-gyors tempójú séta felváltva, előte bemelegítés, utána levezetés. Valamint torna (has, comb, fenék izmait átmozgató gyakorlatsor, 2x30 mindegyikből).



Ma kezdtem a fogyókúrámat és még kissé bizonytalan vagyok, hogy jól csinálom-e, ezért kérem a véleményeteket. A kocogás időtartamát fokozatosan növelni fogom.

Jó lesz ez így 5-6kg leadásához? Vagy változtatni kellene valamin?

16/L


2011. jún. 16. 19:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
szerintem a kaja kevés ennyi mozgáshoz, de te tudod.
2011. jún. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Én is ezen gondolkoztam, hogy lehet, hogy kevés, de érdekes, mert a nap folyamán egyszer sem éreztem magam éhesnek.

Egyébként a reggeli 8-kor volt, a tízórai 10-10:30 között, az ebéd 13 óra körül, a vacsora pedig 18:30 körül volt. És nem voltam éhes..

Lehet, megpróbálok majd kicsit többet enni!

2011. jún. 16. 19:11
 3/19 anonim ***** válasza:
meg egyébként is a legfontosabb a mozgás és az hogy ne csináld azt hogy éhezteted magad és utána meg beeszel. ha nem 7 napos fogyókúrát akarsz hanem egészségesen, rendesen enni és mellette mozogni, akkor lesznek olyan napok amikor nem vagy éhes, és lesz olyan amikor éhesebb vagy. nem mindig egyforma. az első nap ez még nem jön ki. az a fontos hogy ne legyél sokáig éhes, ha az vagy, próbálj meg keveset enni, megállni hogy nem többet mint amennyivel elnyomod az éhséget, és mozogj sokat és minden rendben lesz. ha nem érzed magad éhesnek adj hálát a pillanatért és akkor ne egyél többet.
2011. jún. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
A reggeli az nagyon kevés. 2evőkanál? 1/4ed répa? Hány éves vagy, 3? Mert ez kb. annyi idősnek való mennyiség. Szóval a reggelit kicsit turbózd fel, vacsorára meg menjen egy kis fehérje is, valami sonkaszalámi, vagy túró. Amúgy mi az a kristálygomba?
2011. jún. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Reggelire azért ettem csak annyit, mert reggel voltam kocogni-sétálni és utána nem voltam igazán éhes. De majd megpróbálok többet enni.

Sonkát fogok enni, csak most nem volt itthon semmi ilyesmi, csak házi kolbász, de azt nem is szeretem, meg annyira nem is diétás:)


A kristálygombáról pedig itt elolvashatsz mindent:A reggeli az nagyon kevés. 2evőkanál? 1/4ed répa? Hány éves vagy, 3? Mert ez kb. annyi idősnek való mennyiség. Szóval a reggelit kicsit turbózd fel, vacsorára meg menjen egy kis fehérje is, valami sonkaszalámi, vagy túró. Amúgy mi az a kristálygomba?

Rengeteg mindenre jó, én pl. az ekcémám miatt iszom (bár bőrbetegségekre elvileg kenegetni kellene a bőrt, de nem igazán szeretem, hogy ragadok tőle egy kicsit. De így, hogy megiszom is használ).

2011. jún. 16. 19:35
 6/19 A kérdező kommentje:

Bocsi, véletlenül a te válaszodat másoltam be, a weblap helyett.

Szóval itt elolvashatsz mindent a kristálygombáról:

[link]

2011. jún. 16. 19:36
 7/19 anonim ***** válasza:
A mozgáson kívül ebben mi volt a fogyókúra? A grízgaluska? A fehér lisztből készült kétszersült?? A krumpli??? A zabpehely (tele szénhidráttal)???? Ez milyen fogyókúra? Remélem a csirke be volt panírozva, és olajban sütötték? Ember, ezeket egyik fogyókúra sem engedi.
2011. jún. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
TEPERTŐ?????? Azért a tej másfeles, még jó...
2011. jún. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Elég vacak étrend, csupa szénhidrát! Éhes még persze nem vagy mivel mondtad hogy ez az 1. nap a fogyókúrádban. De ilyen étkezés mellet 3hét mulva kopognifog a szemed az éhségtől,és fogyni sem igazán fogsz a sok szénhidrát miat.
2011. jún. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

71%

A zabpehely kimondottan jó reggeli fogyókúrának, kis mennyiség is eltelít mivel a többszörösére dagad,sok vitamin van benne és némi fehérje is!

2011. jún. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!