Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mindennap, vagy minden másnap...

Mindennap, vagy minden másnap kell mozogni?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy mindennap nem ajánlatos, mert kell egy nap szünet ami alatt regenerálódik a szervezet. Ez igaz?
2011. jún. 13. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Főleg, ha így rögtön nekiállsz mozogni, szóval semmilyen sporthoz nem vagy hozzászoktatva, akkor mindenképp.
2011. jún. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hozzá vagyok már szokva, lassan 2 hónapja, és fogytam is már. De most bele akarok húzni a mozgásba. Napi szintre akarom felvinni, a másnapi helyett.És 40 percről, 1 órára.
2011. jún. 13. 20:59
 3/6 anonim ***** válasza:
napi 1 óra mozgás simán mehet
2011. jún. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mozogni minden nap kell, a pihenőnap a lekvárok intenzív sportolására vonatkozik. Ilyenkor nyáron pláne nem 40 perceket kellene mozogni, hanem naponta több órát gyalogolni, biciklizni, úszni, hétvégeken nagyokat túrázni stb... Az nem egészséges életmód, és lefogyni sem fogsz úgy, hogy ülsz 8 órát, aztán sportolsz egyetlen egyet, aztán a lefekvésig hátralévő időszakra megint üldögélsz.
2011. jún. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát, sajnos nyáron is dolgozni kell valakinek, így a 8 óra ülés elkerülhetetlen... jó,hogy neked nem kell.

Vidd fel heti 4x60 percre (ha ez intenzív mozgás), tartsd ezt meg 3-4 hétig, aztán lehet napi szintre hozni. De elég a heti 4x egy óra edzés, mellette sétálj a mhelyedről, és hétvégenként ússz, sétálj nagyokat stb.

2011. jún. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
oké, köszi a válaszokat :)
2011. jún. 13. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!