Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mért van az, hogy napokig nem...

Mért van az, hogy napokig nem érzem mozogni a babát, aztán érzem öt aktivan 2 napig aztán megint semmi. Ez igy normális? Nem mindennap kéne érezni?

Figyelt kérdés
25 hetes km
2009. szept. 20. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy pont nem figyelsz rá akkor? Hogy pont akkor alszik mikor figyeled, és amikor meg élénk, valami elvonja a figyelmedet róla?
2009. szept. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nemtudom,de többnyire mindig figyelem,erre van idöm,hisz nem dolizok már rég.
2009. szept. 20. 18:20
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ezt csinálja, és itt is olvastam sokszor, hogy másnál is. Ez normális.

Nem mozoghat mindig ugyanolyan erősen. Állítólag hatnak rá a frontok is, én azt vettem észre, ha cukrosabbat eszek, akkor mindig táncol (ezt sajnos már nem tapasztalhatom, mert terhességi cukrom van, de a babóm szereti az édeset :o)) Meg ha sétálunk, vagy elfoglalt vagyok, akkor nem szoktam érezni annyira, míg ha csak itthon vagyunk, zenét hallgatunk több a figyelem, így jobban érzem is. Szerintem nálad is ez lehet.

Még egy megfigyelés: autóba ülve mocorog, szereti az autózást, ha sétálok akkor inkább alszik, gondolom elringatódik a pici feneke :o)

29 h km

2009. szept. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem azt mondta a doki és a védőnéni is,hogy minden nap kell,hogy érezzem legalább egyszer a babát.Biztos mocorog neked is,csak nem figyelsz,vagy csak piciket rúg.(Még van helye.)Biztosan nincs baj!

2009. szept. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!