Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg minden kismama annyira...

Tényleg minden kismama annyira aktívan szexel?

Figyelt kérdés

Nem irigységből kérdezem, de már kezdem hülyén érezni magam, ha bevallom, hogy nálunk igenis ritkábbak az együttlétek, amióta babát várunk. Nem azért, mert a férjem undorodik tőlem, vagy valami, csak egyszerűen ez nekünk most így alakul.

De itt sok annyira felvág, hogy "engem a párom most is szépnek tart", (mintha akik nem annyit szexelnek, azok csúnyák lennének:/),

és sokan dicskednek heti 3-4 alkalommal! Amit már csak azért sem hiszek el, mert úgy gondolom, ha nincs terhesség egy kapcsolatban , akkor is a kisebb százalék él ilyen gyakorisággal hosszú távú párkacsolatban nemi életet.


Nnnah!! Ezt most jól kiírtam magamból!:D Köszönöm, aki végigolvasott!:)


2011. jún. 2. 18:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Mi nem szexelünk.

Amikor 3 évvel ezelőtt terhes lettem,az addig sem túl nagy szexuális étvágyunk majdnem a nullával lett egyenlővé. Én nem kívántam a párom meg a babát féltette. Nem tudtunk ellazulni.


Aztán pedig ez így is maradt szülés után is. Azt le sem írom,hogy mennyi időnként vagyunk együtt.

Most újra babát várok,úgyhogy alapozva az előző terhességemre, úgy hiszem megint nem lesz semmi vagy 9 hónapig...


EZ VAN

Nekünk így jó.

Fogok érte kapni biztos,hogy akkor meg milyen pár vagyunk mi,de őszintén mondom,mivel egyformán kevés az "étvágyunk" ebből vita nincsen sosem. Kiegyensúlyozott szerető pár és család vagyunk ettől függetlenül.

2011. jún. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Nekem a terhesség alatt is igen erős volt a libidóm, na de amint babás lettem, ez megduplázódott. A párom sem egy aszexuális típus, de ez még neki is sok volt néha. :)


Úgyhogy nem azért szexeltünk, mert annyira jó nő voltam, hanem mert nagyon kívántuk.

2011. jún. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Mi sem szeretkeztünk hetek óta, mióta tudjuk, hogy babánk lesz. Pontosan így van nálunk is, hogy a párom félti a babát nekem meg kellemetlen érzés, sőt fáj is egy kicsit. Talán majd kicsit nagyobb terhesen, de addig marad a stagnálós állapot.:(
2011. jún. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

SZia!

Nem azért de mióta terhes vagyok nem kívánom a szexet elötte heti 3-4 alkalom megvolt mindig mert a párom is és is nagyon oda vagyunk a szexért és ő most is oda lenne de egyszerüen sehogy nem kényelmes sehogy nem jó és a picilányom pont akkor indul be rugdosás terén amikor apa alkotna így hogy nem megy heti max 2 alkalommal bújunk össze hisze nekem sem kényelmes apát meg zavarja hogy nem tudok ellazulni és teljes mértékbe 2őnkre figyelni :) de már max 3 hét pici kis terhem itt lesz már a kezemben és akkor azért nem fogunk tudni majd szexelni meg persze a 6 hét :(

2011. jún. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Nálunk egyébként ezelőtt eléggé változó volt, volt hogy heti 3-4x együtt voltunk, de ez volt a ritkább periódus :), egyébként olyan heti 1, max 2 nekünk is elég volt.


Most viszont nagyon-nagyon ritkán vagyunk együtt (kb. havonta 1X).

Igazából én nem bánom, a párom meg nem is zaklat emiatt, úgyhogy nem téma, csak már elgondolkodtam amiket itt olvasok...

Egyébként így is összejött elsőre a baba :)

2011. jún. 2. 18:24
 6/19 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom nálad vagy másoknál hogy működik, de mi terhesség előtt szinte mindennap együtt voltunk, sőt még a terhesség elején is. Néhány hete csökkent, de még így is meg van a heti 3-4 alkalom.


30 hetes kismama

2011. jún. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
72%
Nekem ez olyan furán hangzik, hogy ilyen aktívak a terhes kismamik sex terén. Nálunk terhesség alatt nem sokszor jött össze a dolog. Nem kívántam a sexet, párom is hasonlóan érzett. Összebújás meg simogatás volt, de néha még a csókolózástól is hányingerem lett. Ettől még szerettük egymás és most is szeretjük egymást, kislányunk 11 hónapos!
2011. jún. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a 9 hónap altt kb 2 szer volt sex.Én nem kivánom és ellazulni sem tudok igy.A párom persze kívánná de nem zaklat ezzelBár mi előtte sem voltunk túl nagy étvágyuak.Szerintem az a lényeg h az igények passzoljanak.
2011. jún. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Nekem sem most,sem előtte nem volt nagy szexuális étvágyam,míg a páromnak igen.Kitapasztaltuk már,hogy minél ritkábban bújunk össze,nekem annál ritkább hiányzik a szex.Párom az,aki kezdeményez 90%-ban és mindig sikerül elérnie,hogy beadjam a derekam.Sose bánom meg.És most a 2.terhességem alatt is majdnem minden nap összebújunk.Átlagban megvan a heti 5-6 alkalom.És ezt nem dicsekvésképp írtam.Nálunk így alakult és jó így.

5 éve vagyunk együtt.

2011. jún. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi 5.héttől nem szexeltünk,csak majd szülés után 8 héttel.Nem voltunk eltiltva de én nem kívántam annyira,apa meg féltett nagyon!!!
2011. jún. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!