Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg minden kismama annyira...

Tényleg minden kismama annyira aktívan szexel?

Figyelt kérdés

Nem irigységből kérdezem, de már kezdem hülyén érezni magam, ha bevallom, hogy nálunk igenis ritkábbak az együttlétek, amióta babát várunk. Nem azért, mert a férjem undorodik tőlem, vagy valami, csak egyszerűen ez nekünk most így alakul.

De itt sok annyira felvág, hogy "engem a párom most is szépnek tart", (mintha akik nem annyit szexelnek, azok csúnyák lennének:/),

és sokan dicskednek heti 3-4 alkalommal! Amit már csak azért sem hiszek el, mert úgy gondolom, ha nincs terhesség egy kapcsolatban , akkor is a kisebb százalék él ilyen gyakorisággal hosszú távú párkacsolatban nemi életet.


Nnnah!! Ezt most jól kiírtam magamból!:D Köszönöm, aki végigolvasott!:)


2011. jún. 2. 18:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
75%

Nem tudom, miért olyan hihetetlen ez számodra? Nem vagyunk egyformák. :)

A terhességem előtt akár a heti 4-5 alkalom is összejött. A terhességem alatt is megvolt a 2-3 alkalom hetente. Kívántam én többször is, de általában estére nagyon fáradt voltam.

Mióta szültem, azóta visszatért minden a régi kerékvágásba. A szülés utáni 5. héttől "mint a nyulak" hetek következtek. Már nem kell vigyázni, meg nincs a nagy pocak! :D

2011. jún. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Sztem sem kell ezen csodálkozni. Mindenki máshogy éli meg a terhességet van aki jobban kívánja, van aki kevésbé. Mint írtad előtte se volt nagy igényetek e téren, ha most sincs, nem kívánjátok esetleg más okok vannak ne csináljátok:) Nekünk elég nagy szexuális étvágyunk van párommal, és ez a terhesség alatt se változott. No nem azért mert annyira csinosnak tartott v szexinek, hanem én akartm mindig mindenhol csinálni. Főleg az elején. Egésznap azt csináltam volna, komolyan mondom néha nem ismertem magamra. És ráadásul mindegy is lett volna, h kivel. Megláttam egy jó pasit az utcán és már felment a pumpa. Persze egyszer se léptem félre, de mindig a sex volt a fejembe.

Ti és még sokan pont ennek az ellentétei vagytok, ami természetesen nem baj. Nektek így jó, nekünk úgy jó:)

2011. jún. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 sumergo ***** válasza:

Vannak időszakok, pár naposak, amikor megőrülök a szexért, aztán napokig, 1-2 hétig eszembe sem jut. Egy ilyen nagyon kívánás alkalmával szexeltünk. Hát nagyot csalódtam! A párom annyira óvatos akart lenni, hogy alig tudtam elmenni. Túlságosan félti a babánkat, hiába mondtam neki, hogy nem lesz semmi baja a babának! Kb. annyi kielégülést nyújtott, mint az esténkénti sima összebújások és simogatások, úgyhogy maradunk ennél szerintem. Nem hiszem, hogy fogunk még szexelni a várandósságom alatt, bár nem lehet tudni. :-)

17+4 km

2011. jún. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
50%
Ma töltöttem a 31. hetet és mióta teherbe estem a fogantatást is beleszámítva 5x voltunk együtt. A terhesség előtt is max heti 2x. Viszont nálunk ez elég sok feszültséget és veszekedést okoz mert a páromnak a heti 3 is kevés volt anno de nekem egyszerűen semmi kedvem az egészhez, még megcsókolni sem bírom néha. :( Persze szeretem nem ez a baj de teljesen aszexuális lettem mióta babás vagyok. Volt, hogy csak azért mentem bele, hogy utána nyugtom legyen néhány napig de alig bírtam ki, szinte olyan volt mintha egy vizsgálat végét várnám. Nem tudom mi lesz így velünk... :(
2011. jún. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Kedves sumergo!

HA te kívánod az együttlétet, akkor viszont megér néhány próbálkozást:)

Magyarázd el a párodnak, hogy nem véletlenül ott hordjuk ki a kis trónörököst, és nem a fejünk tetején egy búrában (azt valószínű gyakran bevernénk:), de itt a méhünkben van a kicsi a legbiztonságosabb helyen és több módon védve vannak. (nyákdugó védi mindenféle külső fertőzéstől, akkor ott van a magzatvíz....bla-bla-bla....:)

Még azért sok idő van hátra :)

Boldog babavárást!

2011. jún. 3. 08:16
 16/19 A kérdező kommentje:

Kedves 07:32!

Most a párodnak kell türelemből vizsgázni. Hát igen, egy kapcsolatban sok alkalom van arra, hogy különböző képességeinket, készségeinket fejlesszük.

Azért az intimitásra törekedj sztem (mármint simi+összebújás), a többit most meg kell értenie. És ez csak egy átmeneti helyzet. LEhet, hogy utána annál jobb lesz. Szülés után neked is változhat a libidód :)


SOk boldogságot és örömteli babavárást kívánok minden kedves kismama társamnak!:)

2011. jún. 3. 08:19
 17/19 sumergo ***** válasza:

Köszönöm, és minden jót kívánok én is minden kismamának!

Mint írtam van, hogy hetekig nekem sem jut eszembe a sex. Nem gond ez, majd bepótoljuk! :-)

2011. jún. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nekem az első kimaradt mensi előtt olyan görcseim voltak, hogy egyáltalán nem voltam képes az együttlétekre. A 12. hétig utrogestant használtam napi 3x1-et ezért mellőztük az együttléteket, de azért 1x csak összejött :D Mióta nem használom az utro-t azóta is csak 1x voltunk együtt. Én nem kívánom, a párom nem erőlteti, de azért néha összehozzuk (a legutóbbi nekem nem volt jó).

14hkm

2011. jún. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Szia!

A 15. hét után már kellemetlen volt. Így átbeszéltük és nincs sértődés meg akármi... Mivel nem akar fájdalmat okozni, így máshogy intézzük az intim dolgokat. Lehet attól szeretni a másikat, csak "máshogy". :)


Boldog babavárást! 24 heteske

2011. jún. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!