Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mindennap kell mozogni vagy...

Mindennap kell mozogni vagy egy napot érdemes kihagyni?

Figyelt kérdés
Fogyózom, és mellette elliptikusozom heti 3-4 alkalommal, 60 percet. De sok helyen olvasom, hogy mindannap kell csinálni, máshol meg azt, hogy hagyjak a szerveztemnek pihenőidőt. Meg azt is hallottam, ha mindennap edzek, hamar hozzászokik a szervezetem és utána már jóval többet kell, hogy edzek,ha fogyni akarok.
2009. ápr. 27. 10:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Én úgy csinálom, hogy egyik nap nagyon sokat futok,kihajtom a belem, másik nap meg csak sétálok, vagy kocogok, de nem hagyok ki egy napot sem. Talán 2 hetente egyet, ha már nagyon fáradt vagyok az egyéb dolgok miatt(suli...).
2009. ápr. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok: állítólag egy héten háromszor kellene 45-60 percet sportolni, ahhoz, hogy fogyj vagy egészséges legyél...Ennyit kellene, de a legtöbben nem teszik. Mindenkitől ezt hallom, Rubint Réka, Bíró Ica...a 3 alkalmat hangsúlyozzák. Viszont ha nem annyira diétázol(mint pl én sem), akkor érdemes többet sportolni.
2009. ápr. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!