Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 kilo meggy, cseresznye,3...

2 kilo meggy, cseresznye,3 kilo eper, így is működik? Jól gondolom, tippek, tanácsok?

Figyelt kérdés
szóval ha kalóriaszámolgatás alatt vagyok és megeszek 3 kilo cseresznyét pl akkor se fogok visszahízni mivel kijött az 1200 kcal, mivle 100gramm/52kcal, 1 kilo már 520 és ha 3 kilot megeszek akor már 1500 környékén járok, szóval nem koplalok mert normális az energiabevitelem
2011. jún. 12. 08:55
 1/7 anonim ***** válasza:
45%

nem.

a gyümölcscukor (fruktóz) anyagcseréje más, mint a glükózé. már kissebb mennyiség is zsírban raktározódik. ezért nem eszik sok gyümölcsöt aki szálkásít.

2011. jún. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez ugyan úgy nem működik mint a 3 tábla csoki egy nap,az is kb 1500kcal körül van és mégis csak hízol tőle!
2011. jún. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Csokival is le lehet fogyni, hidd el, hacsak 1000kcal körül viszel be belőle, mert egyoldalú táplálkozás miatti hiánybetegségnek lépnek fel. Ugyanez a helyzet, ha csak cseresznyét/epret stb-t eszel. Nincs értelme. Nem viccből van több fajta táplálék csoport, az ember mindenevő, ergó mindenből kellene ennie, megfelelő mértékben és arányban.
2011. jún. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
örömkönnyek törnek rám miután ilyen szépen megfogalmaznak valamit. köszönjük Utolsó!
2011. jún. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak ám semmire sarkallni. De nálunk a korai cseresznyéből rengeteg termett. Nem szerettem volna, hogy kidobjuk, mert tényleg nagyon sok volt, így 3 napig csak azt ettem, semmi mást.

Nálam ez meglendítette a kilók leadását. A célkitűzésemhez még két kiló hiányzott, és sehogy sem tudtam leadni. Viszont ekkor lecsúszott rólam. Viszont most ropogós cseresznye van, és úgy vettem észre, hogy amikor abból ettem (és nem úgy, mint a koraiból), inkább feljött.

2011. jún. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
lehet mert a korai cseresznye jobban fo*at :DD bocsi :D
2011. jún. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem meg gyümölcsöket nyugodtan ehetsz, még mindig jobb mintha csokit meg chipset ennél. Viszont muszáj mást is fogyasztanod, ahogy azt már mások is írták...sok fehérje tartalmú ételt fogyassz.


Utolsó előtti hozzászólóhoz pedig annyit, hogy 1-2 kiló változás nőknél könnyen betudható hormonális okoknak is...

2011. jún. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!