Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sikerült lefogynom, de nem...

Sikerült lefogynom, de nem igazán értem miért fogyok még mindig?

Figyelt kérdés
Januártól-áprilisig fogyókúráztam, heti 2x torna, esténként futás, normális kaja 5x, és ez alatt a 4 hónap alatt fogytam kb.2 kg, áprilisban jött a vizsgaidőszak, tanulás ezerrel, ettem párszor mekis kaját, este pizzát, ettem csokit szóval minden féle rossz kaja is előkerült, mert csak az nyugtatott meg, mégis április-május-júniusban mindenféle torna nélkül (mert már nem volt időm) fogytam 5 kg:) és még mindig fogyok, már lassan nem hiszek a szememnek hogy mitől, valaki tudja mitől van ez?
2011. jún. 9. 08:58
 1/5 anonim ***** válasza:
A stressz a legjobb fogyasztószer, csak sajnos túl sok a mellékhatása!
2011. jún. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy az izmod még égeti a zsírt:D vagy én nemtom ez télleg csoda velem is megtörténhetne xD
2011. jún. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elsőnél a pont: a stressz annyira összevágta az anyagcseréd, hogy emiatt fogysz. Próbálj rendszeresen étkezni, és a vizsgaidőszak után tarts valami pihenőt!
2011. jún. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem ártana kivizsgáltatnod magad, hogy nincs-e valamilyen betegség a háttérben.
2011. jún. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, szerintem is a stressz miatt lehet, mert vizsgák előtt nem maradt bennem semmi... jövőhéten vége, remélem ha visszaállok a rendes napirendre nem fogok visszahízni, mert most így pont jó lenne:)
2011. jún. 9. 09:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!