Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék le már...

Hogyan fogyhatnék le már kipróbáltam egy csomó mindent de nem sikerült lefogynom 10 kg-ot sehogy?

Figyelt kérdés
173/80 kg (fiú)
2010. szept. 27. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem az a probléma hogy valószínűleg kipróbáltál minden "csoda" módszert, csak éppen nem étkezel és mozogsz egészségesen. A megoldás hosszú távra (ezt nem érdemes 1-2 hétig/hónapig csinálni, hanem teljesen erre kell átállni):

- napi 5x-i étkezés (kis adagokban)

- az étkezések között teljen el legalább 2,5-3 óra

- az utolsó étkezést vagyis a vacsorát lefekvés előtt 3 órával fogyaszd el

- igyál naponta legalább 3 liter vizet (mert minnél kevesebbet iszol, a szervezeted annál többet tart vissza belőle)

- legyen komplex az étrended vagyis nem maradhat el a szénhidrát sem (bármit mondanak is csodadiéták) reggelire egyél 1-2 kis szelet teljes kiőrlésű kenyeret

- egyél sok fehérjét (hús, tej, joghurt, túró, tejföl, szója, tojás), mert ez táplálja az izmokat

- ne hiányozzon az étrendedből a zöldség gyümölcs sem

- heti 3szor edz 30-40 percet lehetőleg aerob mozgásrormát válassz.

Ha ezt tudod tartani, akkor a súlyod optimalizálódik, és nem mellesleg egészséges is leszel.


Sok sikert!

2010. szept. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem a még intenzívebb mozgás kellene
2010. szept. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
thx
2010. szept. 27. 19:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!