Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha ezt sikerült folytatnom,...

Ha ezt sikerült folytatnom, nyárig sikerült lefogynom néhány kilót?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy sose voltam kockás hasú srác, mert mindig volt rajtam 1 pici zsírréteg, ami elfedte(de vékony vagyok). Megelégeltem, és szeretnék nyárra lekockásodni. Régen tesi tagozatos voltam(8 évig) csak sajnos fájt a térdem, és mivel nagyon magas típus vagyok a hátammal is voltak gondok. A héten kiméregettem, hogy mit bírok. Le tudok futni körülbelül 4-4,5 kilométert, és persze fekvőzök, felülésezek viszonylag sokat. Ha ezt sikerült tartanom mondjuk júniusig, sikerült 1 jó strand testet elérnem?( 1 kis plusz izom kellene, meg néhány kiló minusz)

u.i. nem eszek túl sokat. igazából reggel itthon 1deci tejet, 25dkg csokapikkal vagy hasonlóval, délután valamit, ami anya főz(nem egészségtelen zsíros cucc, de tápláló) és a +4 órás lefekvéshez viszonyítva kb. 7-8kor este esetleg a kiflit. édességet sose eszem, vagy csak nagyon ritkán, heti 1 alkalommal.


2011. márc. 9. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Kockás hashoz meg kell terhelni a hasizmot, futással nem lesz kockás hasad. Az étkezés se jó, tömegnöveléshez is meghatározott étrend kell. Ezen az oldalon kell olvasgatnod, itt van két link, amivel kezdheted:

[link]

[link]

2011. márc. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen... sajnos az a baj, hogy fogynom is kéne, meg izmot növeszteni. Viszont edzőterembe nem mehetek, mert szőrnyű állapotban van a gerincem. Ha csak izmot kéne építenem, könnyü lenne ugye. Sok fehérje, szénhidrát. Ha fogyni akarnék, sok fehérje, viszont kevés zsír és széndhidrát...
2011. márc. 9. 21:02
 3/3 anonim ***** válasza:

Ja, hogy felesleg is van rajtad. Sry, ez kimaradt valahogy. Akkor ezzel kezdd inkább:

[link]

illetve itt egy 6 részes cikk, nagyon hasznos:

[link]

2011. márc. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!