Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lenne végre egy normális aki...

Lenne végre egy normális aki megmondja a frankót?

Figyelt kérdés

Olvasom a kérdéseket hogy hogyan is tüntessük el a zsírt a testünkről de mindenki más választ ad, valaki szerint a cardio edzés rossz és nem fogysz tőle, valaki szerint az aerob mozgás , aztán ott a futás, fussunk 1 órán át , valaki megint aztmondja hogy 3-4 perc nyugos futás aztán 15 percig húzd meg és megint 3-4 perc... aztán máshol olvasom hogy ez nemjó és egyenletesen kell futni, áááá ezt már nembírom, valaki mondja már el akkor most mit csináljak? valaki mondja meg:) amúgy nem titkolt célom nekem is a kockahas...

16/f köszönöm a NORMÁLIS válaszokat!


2011. jún. 7. 15:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
én ugyan lány vagyok,de: menj el egy edzőterembe,és kérj személyre szabott tanácsot. nem olyan vészes,nekem egy szalonban 15000.-ért állítottak össze egy "csomagot", 2 hónapra,mozgás,turmix,kapszula,étrend minden benne volt,el is értem a célom vele
2011. jún. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

nem ezt kérdeztem de azért köszi, rendesen étkezem, csak a mozgásra vagyok kíváncsi...

pííz:)

2011. jún. 7. 15:13
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ha elég sok fölösleg van valakin, akkor mindegy, csak mozgás legyen. Tényleg mindegy. Lehet akár keringőzni is, vagy ugrókötelezni, vagy tollasozni. A vitáknak akkor jön el az ideje, amikor már kevés van, de még azt is le kell adni. Hogy olyankor mi van, azt nem tudom, de nem is akarom. Komolyan: SZAKEMBEREK! is képesek ezen összeveszni. Nekem az is elég, hogy aki mozog, az nem hízik. Hogy lenne hatékonyabb megoldás? Nem érdekel. Nem vagyok élsportoló, bőven megfelel a kevésbé hatékony módszer is. Azt tartom fontosnak, hogy olyat sportoljon az ember, amit szeret. Ha esetle meunja, akkor keressen mást!
2011. jún. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
63,5 kiló vagyok, 16 éves... nem vagyok dagadt, csak kockás hasat akarok ... azért köszi neked is..
2011. jún. 7. 15:23
 5/14 A kérdező kommentje:
és 8 éve boxolok, és közel járok ahhoz hogy válogatott legyek...
2011. jún. 7. 15:25
 6/14 anonim ***** válasza:

kevesebb kalória több mozgás = fogyás.

nekem úgy tűnik mindenki túlbonyolítja ezt a dolgot. ha napi több órán át mozogsz és kevés szénhidrátot eszel leszálkásodsz. 2 éve kockahasam volt , akkor minimális szénhidrátot ettem és napi 60 percet edzettem plusz hasizmoztam minden nap.

2011. jún. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

köszönöm , végre egy normális válasz!:))

igen, lehet túlbonyolítja mindenki, köszönöm.

2011. jún. 7. 15:36
 8/14 anonim ***** válasza:

Bocsi :)

Fogyókúra rovatban ritkán találkozik az ember olyan sportolókkal, mint Te. Ha ezt tudtam volna, akkor kussolok :D

Így azt mondom, hogy eXkockahasú kolléga a mérvadó, és a helyedben én ezt az edzőmmel beszélném meg.

2011. jún. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hali! Az edzőmmel beszéltem már, ő is a futást + ugrálókötelet javasolta, csak felhúzott hogy a neten mennyi hülyeséget össze írkálnak... és kíváncsi lettem más véleményére is
2011. jún. 7. 15:45
 10/14 anonim ***** válasza:
hány centi vagy? csak mert attól nem lesz kockás hasad ha futsz, ahoz mindenképpen a hasat kell edzeni.
2011. jún. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!