Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik a legolcsóbb diéta?

Melyik a legolcsóbb diéta?

Figyelt kérdés

A kérdés egyszerűnek tűnik, kevesebbet kell enni. De aki tudja, milyen az üres pénztárca hó végén, az tudja, hogy ahogy 4 szelet zsíroskenyér nem fogyaszt, úgy kettő sem. :S


Olyan pénztárcabarát diétát keresek, ami hatásos is, és elkerülhető vele a hiánybetegségek kialakulása.


2011. jún. 4. 17:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sokat segíthet a több mozgás. Futni ingyen lehet, segít lemozogni a plusz kalóriákat. Lidl-ben, Aldiban érdemes végigböngészni alaposan a kínálatot, sok nagy kiszerelésű minden félét lehet kapni, vajkrém stb., végig kell nyálazni melyik mennyi kalória, jó alternatíva lehet pl zsíros kenyér helyett. Jó ötlet lehet a piac, meg a mindenféle szedd magad akciók, ahonnan olcsón lehet zöldséghez, gyümölcshöz jutni. De a legfontosabb tényleg a mozgás.
2011. jún. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Valaki itt leírta a saját módszerét, én most próbálok ráállni, állítólag két hónap alatt 15 kg ment le róla:

Reggeli-uzsonna-ebéd: eszik mindent, ami jön (kenyér és tésztaféle = széndhidrát, húsfélék = szénhidrát + cal. tejtermékek, zöldség, gyümölcs)

A délutáni uzsi: csak max tejtermék + zöldség, gyümölcs

Vacsira: zöldség, gyümölcs

Mellé: napi 3 óra kerékpározás, de megteszi az intenzív gyaloglás is.


Ha még ehhez hozzáteszed, hogy mindezekből az eddigieknél kevesebbet eszel, és hozzáteszed a napi rendszeres testmozgás, akkor a pénztárcádnak nem kell "külön kiadást" elviselnie, és ha nem is látványosan, de biztosan fogyni fogsz.


Én most próbálom a szervezetemet átállítani erre az étkezési rendszerre (eddig ugyanis pontosan este ettem szinte mindent, és reggel semmit), és igyekszem minden nap minimum 35-40 perc intenzív gyaloglást legyúrni.


Gyere velem, menjünk együtt!

2011. jún. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Toto652_89 válasza:

Nagyon egyszerű. Ki kell iktatni a szénhidrátot az étkezésből... ettől olcsóbb, mert ugye nem kell szénhidrát tartalmú termékeket venni. Amúgy is drága a kenyér.

Meg persze, a zsíros kenyérben nem a zsír hizlal, hanem a kenyér!

Tehát, nem ismétlem magam többször: Ki kell iktatni a szénhidrátot az étkezésből!

2011. jún. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

A mozgást azért nem tettem hozzá, mert mozgok eleget, de nem mennek le a kilók.

Nincs kocsi, mindenhová gyalog megyek, cipekedek, nyáron le kell foglalni a gyerekeket is, kerti munka, házimunka, estére örülök, ha végre leülhetek.

Ezek mellett időm sincs még plusz mozgást beiktatni, illetve a nagyobb gond, hogy a fiam nyáron kvázi folyamatos figyelmet igényel, és még ott van mellette a kisebb, aki két éves.

Apára se lehet több terhet tenni, neki is van bőven dolga, tehát nem működik, hogy ő figyel rájuk, és nem elmászkálok.

Futni nem lehet, túl nagy a súlyom, így az kizárt, biciklizni nem tudok, gyalogolni meg nem tudok eleget.

Max. annyi, hogy most a híradó alatt szobabiciklizni szoktam, de ez is csak fél óra. Néha onnan is ugrálhatok le a gyerekekhez, ha a párom délutános. :((


CSAK diéta jöhet(ne) szóba, de egyszerűen nem lehet megfizetni.

Az megint csak gond, hogy ha a én joghurtot eszek, egyszerűen nem csinálom meg, hogy a két gyerek meg nézze, és egyen zsömlét párizsival. Nekik is venni kell joghurtot. Meg gyümölcsöt, meg mindent, az abonettet képesek tévézés közben elrágcsálni. Mellé még megeszik a saját nem diétás menüjüket, én meg nézhetek. :D


Ezért kéne valami egyszerű, olcsó megoldás.

Sajnos, tavaly se jött be, hogy nyáron sokat eszek zöldséget, a főzelék, leves, stb. nem vett le rólam egy dekát sem. :(((

2011. jún. 4. 18:44
 5/12 anonim ***** válasza:

Végigolvastam a 18:44-es kommentedet.

Meggyőződésem ,hogy -és most nem megsértődni-,de te még mindig nagyon sokat eszel és ezért nem fogysz.Ha napi3-4 ezer kalóriákat bepuszilsz, akkor ne is várd a fogyást.

2011. jún. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
28%
nem eszel semmit, az a legolcsóbb, sőt ingyenes.
2011. jún. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Toto652_89 válasza:
Ezért mondom, NE egyél kenyeret és ehhez hasonlókat! Szép lassan meglásd jobb lesz az! Nekem sikerült, és gondolom ugyanúgy emberből vagyunk :)
2011. jún. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

sok a kifogás....

Nemhinném hogy a gyerekek odalennének pl a fogyis párolt brikkoliért,répáért,karalábéért stb stb. Vagy vehetsz konzerv tonhalat sós lében a Tacskóban csak 100ft/doboz a sajátjuk.

2011. jún. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Rántás nélküli főzelék, pürés levesek? A spenótot csak nem "lopnák" a gyerekek, a fagyasztottból vannak olcsóbb fajták is.

Vagy evés előtt igyál, az elveszi az étvágyat, én is mostanában meg szoktam inni egy nagy bögre zöld teát ebéd előtt, így kevesebbet eszek.

2011. jún. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

na pl a tésztát úgy ahogy van iktasd ki. nem laktat, de úgy hizlal mint állat. pékáru szintén. najó, azt persze kell enni, de nem ipari mennyiséget.


főzelékek, zöldséglevesek, sovány hús.


ha vitamin kell, akkor vegyél pezsgőtablettát, normális áron kapható.

2011. jún. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!