Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le nyár végére...

Hogyan fogyjak le nyár végére 15 kg-t?

Figyelt kérdés
168 cm , 62 kg lány vagyok :((((((
2011. máj. 28. 13:56
1 2
 11/12 anonim válasza:

Szia!

A testsúlyoddal semmi gond nincs szerintem, ha viszont a combod vastag vagy a csípőd (amire nincs helyi fogyás) akkor ezt tudom tanácsolni:


1, a legfontosabb hogy fejben nagyon erősnek kell lenni, iktasd ki az étrendedből a sok tésztát, és fehér kenyeret, igyál rengeteg vizet (2-3,5 liter) rengeteg gyümölcs valamint zöldség (ami azért jó, mert ezekből van édes-savanyú, mindenféle, és ehetsz sokat belőlük)

és este 6-MAX 7 után már ne egyél!


elsőre nekem sem ment, mert mindig elgyengültem, de változtattam az étrendemen és teljesen jól érzem magam.


gyakorlatok: kitörés <- a legjobb/hasznosabb szerintem én minden reggel csinálok 30x30 váltott lábbal (persze elsőre izomlázad lesz, az nem baj, ha rádolgozol elmúlik, meg persze fokozatosan kell emelni a számokat)


lefekszel háttal, és ki-be nyitod a lábaid, mint a terpesz, + gugolás (fenék formálására is kitűnő) mint ha le akarnál ülni egy székre.


én ezeket naponta 4x megcsinálom, és hatásos! bomba alakod lesz tőle! 1-1,5 hónap után szerintem! ha mind ezt betartod! Ja és ha olyan típus vagy, lehet hogy nem fogsz annyit fogyni, inkább izmosodni, de nem baj, az izmos láb is szexi! Hajrá

2011. máj. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
KÖszönöm nagyon rendes vagy :))
2011. máj. 28. 15:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!