Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le? Itt a nyár...

Hogyan fogyjak le? Itt a nyár ráadásul most az idő se jó és csak bent vagyok a házban. Még esélyem sincs h kint legyek és ne egyek.

Figyelt kérdés

167 cm vagyok és ehhez 55kg:O nagyon dagadtnak érzem magam hogyan tudnék leszokni a kényszeres evésről.

Hogyan tudnék gyorsan lefogyni kb 2-3 kg-t?

15/L


2010. jún. 23. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Kifogásokat mindig lehet találni. Foghatod a rossz időre, vagy amire csak akarod, hogy ezzel nyugtatgasd magad, de helyette inkább cselekedj. Pl. dvd-re is tornázhatsz, és egyszeruen fogd vissza magd és egyél kevesebbet!
2010. jún. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

pf én 169cm/56kg vagyok (kb mint te, csak egy kicsit nagyított kiadás ;)) és sokak szerintem nem vagyok dagadt, sőt.. egyik pasi aztmondta azért nem jönne velem össze mert nincs mit fogni rajtam.. szóval ne légy bolond, az anorexia már nem divat! (rádióba is húsvér pasik írnak sms-eket hogy ne legyenek idióták a mami lányok ;))

szóval max a nasikat hagyd el, és több időt tölts a szabadban, mozgással (amilyen rossz idő van most max táncolj otthon)

2010. jún. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

*szerint

*mai

bocs, csak a laptop bezavar :D

2010. jún. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
ma a pasik már nem szeretik a "csontkollekciókat"....több önbizalommal kellene élned!
2010. jún. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Biztosan nem vagy kényszerevő:)

Nekem bevált dolog, hogy a csoki helyett meg eszek egy répát, vagy egy almát, barackot, paprikát... vagy amilyen zöldséget, gyümit találok otthon:)

Ez után garantáltan nem kell majd neked a csoki:)


A többi ételel nincs baj, csak lehetőleg ne este ebédelj... és ne egyél dupla adagokat:)

És NE hagyd ki az étkezéseket:)

Vegyél bio gabona pelyhet, és azt edd este, mert az jól eltelit...

Legalábbis én így szoktam:)


Egyébként meg, leszel 55 kilónál még több is... mivel még csak 15 éves vagy...

14 évesen én is azt hittem, hogy örökre 55 kiló maradok(én imádtam az 55 kilómat, és mindenáron tartani akartam) hát nem így lett... és most sem vagyok kövér.. sőőt:)

Tehát szerintem egyenlőre még felesleges fogyóznod, várd meg amíg 18 leszel:)

Csak nem szeretném, hogy úgy járj, ahogy én...


Egyébként amikor a tükörbe nézel, tényleg kövérnek látod magad, hatalmas fenékkel, és hatalmas combokkal,

VAGY tudod te is, hogy nem vagy kövér, csak itt-ott látsz magadon egy kis hájt??

2010. jún. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
dagadt??? semmi baj a súlyoddal, tornázni meg a szobádban is tudsz vagy járj uszodába
2010. jún. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
NEM VAGY DAGADT! Nem kell fogynod! Viszont, ha elhagyod a sok cukros szemetet, a nasikat, és több zöldséget-gyümölcsöt eszel, vmint mozogsz egy kicsit, könnyeebbnek fogod érezni magad, energikus leszel, jobb lesz a közérzeted, te is belátod majd, nem is kell fognyi sehova!
2010. jún. 24. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Megnéztem a BMI-det pontosan tökéletes vagy már, mint normál súlyú akkor mi a fenének akarsz fogyni???? Ha már most nagyon daginak látod magad én a helyedben orvoshoz fordulnék, mert itt egy kezdődő anorexia is kialakulhat és most ne mondogasd magadban, h nem mert akinek normális súlya van mégis daginak látja magát mint pl én régen 157 cm-hez 45 kiló akkor az beteg az is lettem simán lekoplaltam magamról 6 kilót és majdnem a kórházban kötöttem ki szóval én a helyedben inkább csak csökkenteném a nassit és többet sportolnék, de semmiképpen se fogyjál!
2010. jún. 24. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!