Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ennyi kocogás elegendő?...

Ennyi kocogás elegendő? Szóval kezdő vagyok. És: 40 percet kocogok, 5percenként pihenek max 2-3 percet, amit majd idővel ha belejövök csökkentek.

Figyelt kérdés

van bemelegítés, és levezetés is 10-10 perc. Amúgy hetente 4-szer csinálom.

A diéta megfelelő. Tanácsokat várok, tapasztalatokat, stb(:


2009. márc. 16. 17:50
 1/3 A kérdező kommentje:
ja igen, és mit fogyaszt a kocogás?
2009. márc. 16. 17:54
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jo, igaz, en regen mas futasterv szerint csinaltam.

Ez az, kukkold meg: [link]

Sok hasznos infot talalsz meg ezen az oldalon.

Nekem ez a terv nagyon bejott, birtam es szepen haladtam vele elore. Dietaztam is es fogytam is vele szepen temposan, nem drasztikusan, hanem pont jol.

Az, hogy mennyi kaloriat egetsz a futassal attol is fugg, hogy mekkora vagy, milyen magas, mekkora sulyu, milyen tempoban futsz. Meg persze az is befolyasolja, hogy milyen a testzsirszazalekod, mert ha izmosabb vagy tobb kaloriat egetsz el.

Erre egyebkent adok egy masik linket, ami nagyjabol kidobja, hogy te egyenileg mennyit egetsz a futassal. [link]

Szerintem heti negy alkalom jo es nagyon jo, hogy ilyen kitarto vagy, komolyan gondolod es nem csak koplalassal akarsz fogyni. Igy a tokeletes!

Sok sikert!

2009. márc. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2009. márc. 17. 18:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!