Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez soknak számít? (rövidkérdés)

Ez soknak számít? (rövidkérdés)

Figyelt kérdés

dagadtnak érzem magam:S midnenhol olyan gyönyörű vékony nők vannak :S elszeretnék kezdeni fogyózni.. mennyit kellene leadnom?

158cm vagyok és 48,5kg

testzsír százalékom: 26%

comb:38cm

csípő:80cm

derék:66


2011. máj. 25. 17:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
semennyit. nemhogy soknak, hanem inkább kevésnek számít.
2011. máj. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ó te jó ég...

Nézd meg jobban azt a tükröt. Te is a vékonyak közé tartozol ember.

Az, hogy dagadtnak érzed magad, nem jelenti azt, hogy az is vagy.

2011. máj. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem neked inkább csak egy kis alakformálásra lenne szükséged, kezdj el sportolni és egy kis súlyt emelgetni. Ez inkább egy kis izom építő lenne mint fogyókúra.
2011. máj. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Neked is mondom, a csípőt a feneked legszélesebb pontján kell mérni. Amúgy meg pont ideális a súlyod, sőőőt. Hány éves vagy, 13?
2011. máj. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Azért az a 26% elég soknak tűnik. Mérleggel mérted, vagy méretted valahol?
2011. máj. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, amúgy 16 éves vagyok. Nem sokára szeretnék eljárni úszni, csak sajnos mostanában nem igazán tudtam menni. Amúgy mérettem, de nem vagyok benne biztos, hogy jóérték lett... szerintem is kicsit sok, de az aki mérte azt mondta rá, hogy normális... hátnemtudom...
2011. máj. 25. 17:53
 7/11 anonim ***** válasza:
Normálisnak normális, de a kilóid számához képest nekem magasnak tűnik. na mind1. :)
2011. máj. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nőnek a 26 % teljesen egészséges testzsír
2011. máj. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
szerintem derekadból lemehetne kb 4-5 centi a combod meg valah rosszul mérhetted, nekem 67 centis csíipőhöz 52-es comb dukál.-
2011. máj. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
baxódj már meg! már elnézést! de nem igaz hogy ilyen 45-48 kg-os gebék nyavalyognak hogy fogyni akarnak!! nekem a kib.szott vádlim nagyobb mint a te combod!!! minek fogynod??? de ha ezt akarod hallani: adjál le combból még kb. 10-15 cm-t, csípőből 30at, derékból meg add le a felét! aztán mehetsz a kórházba anorexiával! vagy tudod mit, van még egy jó tippem! ne egyél! pff hogy akarsz kinézni?? keress csak rá h anorexia! tudod mit legyél olyan!
2011. máj. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!