Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek le tudok fogyni...

Szerintetek le tudok fogyni 75 klóról 60 kilóra? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Sokan azt mondják, hogy vastag csontozatú vagyok, ezért sosem leszek 60 kiló(pedig tavaly nyáron lefogytam 13 kilót,pár hónappal ezelőtt meg lefogytam 5 kilót így lettem 75 kiló!) Szerintetek ezt miért mondják? Légyszíves segítsetek! Várom a válaszokat!
2011. máj. 23. 20:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Talán mert vastag csontozatú vagy :D én is az vagyok 180 centi vagyok, 70 kilós voltam egyszer, akkor voltam csontsovány.
2011. máj. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Milyen magas vagy? Hogy tudtál ennyit fogyni?

Mert mondjuk ha 175 cm vagy, ráadásul nem is az az egyszálbél alkat, vastag csontokkal, akkor nem valószínű.

Viszont a 65-öt akkor is becélozhatod.

2011. máj. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Talán azért mondhatják rád, hogy vastag csontozatú vagy, mert a szüleid is azok? Így nem tudok tippelni, hogy miért mondhatják rád.

Egyébként szerintem mindenki le tud fogyni, ha igazán akar. Van egy barátnőm aki nagyon vékony lett, miközben az egész családja túlsúlyos. Kissé kirí a családi környezetéből.

Jah és megemlíteném, hogy én 1 éve még 76 kg voltam és most 53 kg vagyok, szóval semmi sem lehetetlen :)

Ne add fel!

2011. máj. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

3., te hogy fogytál?

Mert én 4-5 éve adtam le 12 kg-ot, de most a mozgáshiány és a stressz miatt mind visszajött, és ha belegondolok, én 4-5 éve nem is tudom h mitől fogytam.

2011. máj. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Arra mondják, hogy vastag csontozatú, aki a súlyához képest soványabbnak látszik. Mert a csont tömege nagy, abból nem lehet fogyni. Szóval nem is biztos, hogy 60 kg-ra kéne fogynod, lehet hogy akkor már csont és bőr leszel.
2011. máj. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
ja
2011. máj. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
el ne hidd hogy nem lehetsz vékony, mindenki lehet vékony. nekem is tömzsibb alakom van mégis sikerült szép vékonyra lefogynom, sosem hittem volna. nekem is mindenki azt mondta hogy ilyen alkat vagyok felesleges erőlködnöm. jó diéta és sok mozgás és le tudsz fogyni.
2011. máj. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
szerintemis letudsz fogyni,én is ebben a cipőben vagyok...Többieknek hogy sikerült lefogyni?
2011. máj. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

168 cm vagyok.

Úgy sikerült lefogynom, hogy ettem sok gyümölcsöt, zöldséget, barna kenyeret ettem, nem ettem semmilyen édességet, és sokat görkorcsolyáztam, azt az 5 kilót meg úgy adtam le, hogy 2 hétig nem vacsoráztam és nagyon keveset ettem, és már 1 kiló se jön vissza! Azért mondják, hogy vastag csontú vagyok, mert anyukám és apukám is vastag csontozatú!

2011. máj. 24. 07:10
 10/15 anonim ***** válasza:
Miért ne tudnál lefogyni, ha akarnál? Akarni kell, és tenni érte, ez ilyen egyszerű. Olyan nincs, hogy valaki nem tud fogyni.
2011. máj. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!