Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 hét alatt hogy tudok legaláb...

2 hét alatt hogy tudok legalább csak 1-2 kg-t leadni, vagy ha nem lehet akkor csak hogy formásabb legyek? (bőv. )

Figyelt kérdés

2 hét múlva lesz egy fellépés, amire szeretnék kicsit edzeni. Nem vagyok szerintem kövér szóval nem fontos hogy fogyjak, csak kicsit husi vagyok és szeretném ha pl picit kisebb lenne a hasam, kis felesleg lemenjen mindenhonnan, gondolom nem lesz nagy változás két hét alatt, csak legalább pár mm is számítana.

Mit ajánlotok?

Most letettem az édességet, 6-7 után nem eszek, nagyon sok vizet iszok, és még mit kéne szerintetek csinálni? (pl menjek el futni? mindennap vagy csak mondjuk minden másnap? és mennyit?) Vagy mit?


2011. máj. 12. 19:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Fuss, 30-40 percet, heti 1-2 pihenőnap beiktatásával. Vagy vegyél egy bérletet egy fitneszterembe, ott segítenek edzésterv összeállításában.
2011. máj. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm!:) mostmár hogy jó idő van terveztem a futást. meg most kezdtem el sportolni ugy igazán, mondjuk ez csak heti 4 óra.
2011. máj. 12. 19:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!