Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon el van rontva a mai napom?

Nagyon el van rontva a mai napom?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy egy nap miatt nem fogok elhízni,de mégis érdekel.


reggeli : 3 tojásból rántotta egy ek. olivaolajon kisütve 1 szelet teljes kiőrlésű kenyérrel

tízórai : egy Update vaníliás puding

ebéd : egy tenyérnyi szendvics vékonyan vajjal megkenve és pulykamellsonkával (nem tudtam megoldani,hogy diétásabb legyen)

uzsonna : egy natúr joghurt 3 db. szőlőszemmel

vacsi : sovány túró


Megettem még 3 kocka csokit is. :/


2011. máj. 4. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem sürgös a fogyás, akkor nem rossz, szerintem
2011. máj. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem ha a csokit és a vaníliás joghurtot elhagytad volna, még fogyókúrás napnak is mondható
2011. máj. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szerintem meg jó! Amúgy is kell csalónapokat tartani, itt olvashatsz róla:

[link]

2011. máj. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem a "csalással" van baj, hanem azzal, hogy délben nem ettél főtt ételt.
2011. máj. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Délben szenyót ettél, és még sajnálkozol, hogy nem volt diétásabb kaja? Inkább egy tál főttkaját kellett volna benyomnod, olyankor azt kell. Nem kevésbé diétás, mint a szenyó, viszont jobban eltelít és kell a testnek a főtt meleg étel..


A szőlőszemszámolgatásról meg állj le, mert mániákus dolog, és értelmetlen, ha délelőtt pudingot eszel, akármilyen ápdétes is...


Szerintem nem rossz nap, de ebédelj rendesen.

2011. máj. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon is jo...csak azt a pudingot ne edd ki tudja mi van benne. Helyette inkabb mezet,vagy barmilyen gyumolcsot. De sok sikert csak igy tovabb!!
2011. máj. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
most 3 kocka csokitól vagy oda? :D én is megettem annyit, pont ma. ugyanis régen csokifüggő voltam. és most? veszek 1 tábla étcsokit, kitart 2 hétig. 2-3 naponta majszolok el belőle pár kockát, ha nagyon kívánom, de nem zabálom fel az egész táblát, mint régen. anyagilag is jobb, és láss csodát, nem kellett róla lemondanom, mégis fogyok :)
2011. máj. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!