Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Anyagcsere gyorsítás?

Anyagcsere gyorsítás?

Figyelt kérdés
Egy ideje csak hetente van székletem és emiatt nagyon fáj a hasam. Szedek mindenféle gyógyszert, olajat, eszek szilvát, almát, és sok gyümölcsöt, zöldséget, kevés tésztát. Nem használ. Már kórházban is voltam emiatt, ott adtak ricinusolajat és 12 óra múlva lett csak eredménye, azt mondták hogy ilyen még nem volt. A lassú anyagcserém miatt felszedtem 6 kilót 2 hónap alatt. NEM BÍROM TOVÁBB, elegem van a hülye gyógyszerekből, segítsetek!:/ Lehetőleg olyan, akinek már van tapasztalata ilyesmiben. Előre is köszönöm! :)
2011. ápr. 27. 14:43
 1/2 anonim ***** válasza:
napi 6-7 étkezés 2-2ésfél óránként , gondolom lány vagy, ugyhogy testsúlykgonként 2gr fehérje és 3gr szénhidrát. mellé napi 4 liter víz, sok zöldség, és gyümölcs, de délután ne egyél gyümölcsöt mert sok benne a cukor. valamint napi 40perc 1 óra biciklizés/futás. Ha ettől nem gyorsul be az anyagcseréd, akkor semmitől
2011. ápr. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A székrekedés nem a lassú anyagcsere következménye. Az anyagcsere "gyorsasága" a tápanyagok felszívódásának sebességét ill. mértékét befojásolja. Biztos hogy nem magával az anyagcsere sebességével van a baj, mivel az nem egyik hónapról a másikra változik.


Abból ítélve amik történtek veled, nekem nem a súlyfelesleg lenne a legnagyobb problémám:S...

Az étrended pont olyan hogy attól gyakran kéne wc-re menned, ehhez képest a heti 1 nagyon(!) kevés.

Ha a ricinusolaj csak 12 óra múlva hatott, akkor az baj...

Beszélj háziorvosoddal, ő majd felír valamit, vagy elküld kórházba további kivizsgálásokra.

2011. ápr. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!