Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez nagyon rossz amit csinálok?

Ez nagyon rossz amit csinálok?

Figyelt kérdés
Rendesen eszek, és ha megkívánom akor még néha édeséget is eszek, persze csak egy kicsit, de mikor elmegyünk a városba, és beülünk egy cukrázdába nem tudok nemet mondani, persze beleszámolom a kalóriák közé és még igy is max. 1600 kcal jön ki. Sokat számít ez a fogyásban, persze sportolok, de remélem ez nem nagyon rosz.
2011. ápr. 26. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:

1: Nem nem tudod, nem AKAROD megállni. Nagy különbség!

2: Ha az 1600kcal-ba benne van már az édesség, akkor el nem tudom képzelni, hogy a maradékból, hogy jön ki a szükséges fehérje és szénhidrátbevitel.

3: Az édességekkel az a baj, hogy felnyomják az inzulinszintet. Ez növeli a zsírban való raktározás esélyét, és komoly éhségérzetet is generál 1-2 óra múlva.

2011. ápr. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
azt hogy édeséget szek, nem ugy gonolom hogy mindennap betömök magamba egy nagy darabb sütit,hanem hogy heti egyszer pl.: egy kis szelet citromos süti
2011. ápr. 26. 19:30
 3/4 anonim ***** válasza:
csak akaraterő kell hozzá. ha mindennap elcsábulsz, mert " néha úgyis lehet " nem fogsz fogyni, mint ahogy én sem..aztán erőt vettem magamon, gondoltam másfél hónap kitartó kemény munka és örökre búcsút mondhatok a feleslegemnek. ma egész nap csokit és fagyit zabáltak előttem de én nem ettem ma semmi csokit, fagyit...:)))
2011. ápr. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ha nagyon nem bírsz lemondani az édességről, nem kell. csak változtass kicsit azon, amit eszel! pl: piskóta, meg egyéb lisztes-cukros dolgok helyett készíts túrófelfújtat. sovány túrót keverj el néhány egész tojással, reszelt citromhéjjal, fahéjjal, édesítővel, gyümölcsökkel, úgy, hogy egy kb formázható, kenhető masszát kapj! öntsd egy hőálló formába, vagy tepsibe, és dobd be a sütőbe!

reggelente ehetsz natúr zabpelyhet tejjel, fahéjjal. vagy ha nagyon szükségét érzed, állíts össze egy pudingot édesítővel, gyümikkel! arra ügyelj, hogy ne ilyesmikből álljon javarészt a napi kajád, hanem husi, zöldségek, tejtermékek legyenek többségben, s akkor rendben leszel!

:) olykor meg elcsábulhatsz, ha pl családdal mentek valahova... ;)

2011. ápr. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!