Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Adnátok tanácsokat, ha valami...

Adnátok tanácsokat, ha valami rossz, amit csinálok?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy van rajtam zsír, de csak 50kg vagyok. Pár hete 47 voltam, elhatároztam, hogy elkezdek gyúrni. El is kezdtem, de nem hiszem, hogy pár nap gyúrástól egyből 3kg izmot szedtem fel, hanem zsírt. És én nem zsírban szeretném, hanem, ami van, azt is leadni, hogy látszódjon a hasizmom, ne legyen hordó hasam estére, mert mindig az van stb.

Az étrendem a következő: napi 4-5x eszem minimum ilyeneket:

R: barna kenyér, felvágott, zöldség

T: ugyanez, vagy valami hasonló

E: ami van itthon, de ha nagyon zsíros stb. akkor azt nem eszek sokat, de általában mindig húst eszek valami zöldséges körettel vagy rizzsel

U: tej,tea

V: ami a reggeli, vagy nem is eszem

Édességet ha megállom, hogy ne egyek és fogok gyúrni + futni járni akkor elérem amit akarok?

Ja és tavasz-nyár-ősz járok focizni 1-1,5 órákat, suliban is járok körre, szóval mozgáshiány nincs! (körre most is járok!)

és légyszíves ne bodybuilder.hu stb oldalakat írjatok válasznak! Köszönöm!

( és NEM anorexiás vagyok, más is látja rajtam, amit én, az alkatom azért ilyen, amilyen, mert régen nagyon sok csokit ettem, és ez még enyhe kifejezés!


2009. dec. 5. 11:15
 1/2 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? miylen magas? fiú,lány?
2009. dec. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kizárt, hogy edzéstől zsírt híztál volna. Itt az oldalon van az edzésmester hirdetés, ott tényleg normálisan elmagyarázzák, hogy ilyenkor mi történik. Jól teszed, hogy a mozgásra helyezed a hangsúlyt. Egy ideig ne méregesd magad. Mivel még a puhaság az izmaid felett takargat, pár hét alatt nem lesz látványos a formálódás. Főleg, ha az a pár szám szerint 2-t jelent :)
2009. dec. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!