Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy érhetem el azt, hogy...

Hogy érhetem el azt, hogy zsírból fogyjak de izomból ne vagy csak minimálisan?

Figyelt kérdés
4 kilót szeretnék leadni de azt zsírból... de nem tudom mit ehetek... írjatok egy napi étrendet amibe bennevan mit egyek reggelire ebédre vacsire esetlek 10órai stb... köszönöm !!!
2011. ápr. 26. 09:24
 1/4 anonim ***** válasza:

nap 5-6 étkezés meglegyen, kb 3 óránként, ez fontos.

kevés szénhidrát, abból is a jó minőségű az első 2 étkezéskor (rizs, zabpehely a legjobb)

Sok fehérje, persze nem bő zsírban sütve:) (csirkemell, pulykamell, tengeri hal, tonhal, főtt tojásfehérje...)

A husihoz mehet minden mennyiségben párolt zöldség (brokkoli, spárga, zöldbab, saláta, kígyóubi...)

A magas fehérjétől nem hízol és az izmaidnak is jót tesz, hogy ne azokat égesd, a kevés ch (szénhidrát) bevitel miatt pedig zsírból fogsz fogyni.

Fűszerezd változatosan a husikat, finom legyen!

Az aerob edzések a legjobbak zsírvesztésre, fontos, h minimum fél óráig tartsanak, utána kezd el a szervezeted a zsírraktárhoz nyúlni.

(Kocogás, taposógép, ugrókötél, bicaj...)

Ha emellett még kb heti 3 alakalommal súlyzós edzést is végzel az segít megtartani az izmaidat és ugye minél több izmod van annál könnyebben éget a szervezeted zsírt.

Napi min 3 l folyadékot igyál meg, hogy a szervezeted ne tartsa vissza a vizet. (szénsavmentes víz, zöld tea...stb)

2011. ápr. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöööööööööööm :)
2011. ápr. 26. 11:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Amit az első írt az nagyon f@sza, csak hát pontos mennyiségek nélkül semmit nem ér.

Testsúlykilogrammonként kell neked napi 2g fehérje, és 2g szénhidrát, a szénhidrátot meg csökkentsd ha megáll a fogyás. De ne drasztikusan... mondjuk 10%-kal. Ha megint megáll, akkor megint 10%-kal.

És az utolsó 6. esti étkezésre már ne egyél szénhidrátot, csak fehérjét. Mondjuk sovány túrót. Az lassú felszívódású, éjszakára kiváló.

2011. ápr. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igazad van, én csak nagyjából írtam le, h hogyan kell, kihagytam a leglényegesebbet.Köszi, h kiegészítetted.:)
2011. ápr. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!